Bilete razador

• Desi la majoritatea bossi -lor importanti se poate intra liber, la razador iti trebuie bilet. Cuferele nu sunt mai valoroase decat ale celorlalti, dimpotriva, dropul e destul de slabut. Propun eliminarea biletului ,si doar in cazul in care nu vrei sa respecti limita de timp, sa poti intra imediat cu bilet . Ori pir si simplu sa se elimine biletul si sa ramana limita de timp. Astept parerea colegilor, pro sau contra. Rog argumente serioase

• Contra: Daca se va scoate biletul vor fi si mai multe cufere pe piata, astfel pretul va scadea si mai tare. Ideea ta va avea efectul invers a ceea ce speri.

• Pro: Raportat la dropul din cufere care e similar celor de la Nemere nu vad sensul tichetelor, in ceea ce priveste pretul cuferelor in shop nu cred ca va scadea ff mult. Oricum eu le deschid pe toate :)

• Pro: Raportat la dropul din cufere care e similar celor de la Nemere nu vad sensul tichetelor, in ceea ce priveste pretul cuferelor in shop nu cred ca va scadea ff mult. Oricum eu le deschid pe toate :)

Daca te raportezi la runul de la Nemere gresesti, deoarece acolo conditionarea nu se face printr-un bilet dar se face prin tipul caracterelor cu care se face runul. Spre deosebire de Razador, Nemere nu poate fi facut cu 2 war, ai nevoie si de ninja si saman, din acesta cauza nu fac multi acest run, ceea ce tine piata sub control pt cuferele nemere.

• Pro

Este o temnita prost optimizata unde este lag mare si nu se justifica acel bilet.

Ca si modificare a pretului cuferelor in urma sugestiei : Ori ca iti trebuie bilet si nu intra toti, dar jumate din profit se duce pe bilet, ori ca nu trebuie bilet si le va scadea pretul cuferelor, e fix aceeasi treaba.

Ideea buna e ca se va face mai des acest boss, iar daca sugestia nu se ia in considerare si se vor scumpi mai tare biletele, va ajunge gol ca la azrael.

• Pro

Este o temnita prost optimizata unde este lag mare si nu se justifica acel bilet.

Ca si modificare a pretului cuferelor in urma sugestiei : Ori ca iti trebuie bilet si nu intra toti, dar jumate din profit se duce pe bilet, ori ca nu trebuie bilet si le va scadea pretul cuferelor, e fix aceeasi treaba.

Ideea buna e ca se va face mai des acest boss, iar daca sugestia nu se ia in considerare si se vor scumpi mai tare biletele, va ajunge gol ca la azrael.

Nu compara Nemere cu Azrael, cel din urma nu se mai face deoarece dropul din cufarul sau a devenit irelevant pe joc, dar asta este pentru un alt topic.

• Contra, daca intri moca la razador vor scadea mult preturile practic s-ar inrautati situatia deoarece s-ar depune mai multa munca pentru aceeasi bani.