Drop cioburi

• Am 2 intrebari:

1. ar avea rost sa ma apuc de dropat cioburi fara manusa site, cu manusa metin2, manusa din cufere ucenic si iteme cu 20% drop? Se simte diferenta mare manusa site?(intreb fiindca n-as baga lunar 4-5 manusi)

2. la nivel 90-95 care mapa e cea mai buna pentru farm la metine?

Va multumesc!

• 1.nu-120 lei la un happy hour si ai manusa site pe 8 luni pe toate caracterele de pe cont.singurul item ce merita CUMPARAT in acest joc.

2.muntii thunder respawn 15 min la metine

• 1.nu-120 lei la un happy hour si ai manusa site pe 8 luni pe toate caracterele de pe cont.singurul item ce merita CUMPARAT in acest joc.

2.muntii thunder respawn 15 min la metine

Păi din ce stiu e 89MD o mănușă, la 120 de lei iau 600MD, cu happy hour undeva la 780-800MD, asta ar veni aproximativ 8 mănuși, iar eu am 5 caractere de ciob..nu-mi ajung nici pe 2 luni.

• manusa site la 89 MD ce spui tu se activeaza sus ca si buff si tine 30 zile timp.real adica 8 manusi 8 luni.si apropo activezi de pe.oricare caracter dar o ai activa pe.toate caracterele de pe cont+ ca le poti cumpara pe.toate odata si se aduna timpulmadica o sa ai 240 de zile din 8 manusi.chiar merita

• Opsss:))..de 2 ani bag manusa si inca nu mi-am dat seama de lucru asta..poate pentru ca pe contul principal am doar caracterul principal si un caracter pe care tin cărțile..va multumesc ca m-ati luminat, se poate închide topicul.

• Errza

Closed the thread.