[Fuziune]Corundum + Polyphemos

  • Salutare,


    Deschid acest Topic pentru a discuta despre nou anunțata fuziune intre cele doua servere si totodată încep prin a felicita staff-ul pentru aceasta decizie.


    Voi ce parere aveti?

  • da ma ne fuzioneaza sa mai poata ei sa deschida inca 1 si inca 1 si tot asa si noi trebuie sa suportam toti ratati care vin de pe serverul fuzionat si ne mai ia si din ch-uri dupa ce ca la orice event nu ai loc acum fuzioneaza 2 servere cu 9 ch-uri si face 6 bravo sa imi bag direct ceva in jocu asta

  • Buna seara eu nu stiu cum gandesc ei ca nu prea gandesc cum sa muti 3-4 sute de conturi pe alt servar inloc sa muti 30 de conturi pe ala cu mai multe . Va zic eu ce se intampla acuma si de aia zic ca ei nu gandesc sau fac anumea in primul rand sau furat numele la conturi ca baietii de pe Polyphemos sau uitat repede pe clasament si au facut conturi cu numele din primii 20 30 din clasament si acuma cer bani ca sati dea numele tau inapoi 20w pentru un nume probleba nu e asta asa majora ci e alta se vor face clone foarte multe si in primele saptamani se vor trage multe tepe asta e una si alta problema e ca noi cei de pe Corundum avem pe schimba 30 de caractere si sunt cam pline cu de toate tot ce este pe acele caractere plus depozit alchimie etc se va duce la fuziune automat in depozitu ala portabil si se vor amesteca o sa stam 2 zile fiecare numa sa le sortam la loc cum au fost .Intrebarea mea este nu ar fi mai bine sa fie servaru tinta Corundum deoarece suntem mai multi si nu o sa mai fie sute de tichete facute pentu tepe clone nume etc ?

  • Corundrum Romanesc , Polonez , Unguresc si Ceh + Amicitia + Carptura si acum Polyphemus ? Nu inteleg de ce s-au deschis atatea sv , ca ultimele 3 nici nu au 1 an vechime , ei nu se gandesc deloc ca da foarte tau treaba asta ? Ok vreti sv nou , faceti temporare ca sa dati la lume sentimentul de inceput si atat ca se vede ca cele noi nu supravetuiesc .

  • Sunt de acord, având în vedere că sunt puțini playeri. Dacă fuzionarea va avea succes, se va putea mări comunitatea și totodată vor apărea noi eventuri: cele de pe Corundum.

    Propunerea ar fi dacă s-ar implementa și dropările la mobi/metine pentru că s-au plâns jucători că nu pot face iteme și nici nu ajung banii din negoț, yangul nu cade aproape deloc, decât în părți.

  • Salutare,


    Deschid acest Topic pentru a discuta despre nou anunțata fuziune intre cele doua servere si totodată încep prin a felicita staff-ul pentru aceasta decizie.


    Voi ce parere aveti?

    Salut! Pai nu va fuzioneaza de drag, va fuzioneaza pentru ca nu mai sunt jucatori care sa cotizeze mult. Asa ca va aduna sa nu mai consume resurse cu voi.