Bug "Încearcă mai târziu"

  • După mentenanța de azi a apărut un nou bug: când încerc să mut un obiect în inventar îmi apare mesajul "încearcă mai târziu", să nu mai spun că și la scoaterea itemelor din depozit este, dar acolo trebuie să aștepți o secundă după ce scoți un item ca să-l scoți pe următorul, la inventar acum este permanent, efectiv nu mai pot muta itemele dintr-un spațiu în altul.:shit:

    Mai nou, se pare că pot doar map1, nu și în alte mape.

    Our home

  • Ceva îmi spune că nu e bug, ci e intenționat implementat lucrul ăsta. Și când cumperi iteme de la magazinul general (nu am încercat de la alt NPC din map1) primești același mesaj dacă încerci să spamezi.

    :cu:

  • Eu am alt bug, am avut caractere in alte regate (ptr shopuri cum era inainte) acum vad ca imi revin automat in regatul de origine...

    Si un caracter din mapa de shopuri pe care faceam shop a revenit map 1, pur si simplu vrei sa intri pe ele si ele revin map 1 :((

  • :)))) presimt ca o sa fie o mentenanta de urgenta maine... se pare ca implementarea bazarului, a adus cu el mici chichite enervante. ne-au amagit cu shopul offline , ne-au bagat toate magazinele la 1 loc, zic ei ca au facut ceva bun, au bagat taxa, in concluzie nimic wow... o sa inceapa eventul okey si o data cu el bugurile si problemele :))) have fun!