(BUGG) HELLO EVERYONE ! SUNT BLOCATA IN PERETE MAPA SHOP ...AM INCERCAT LOG OUT SI TOT DAR NU MERGE ...

  • .AM INCERCAT LOG OUT SI TOT DAR NU MERGE ...

    SUNT BLOCATA IN MAPA DE SHOP DE 3 ORE ,AM INCERCAT LOG OUT SI SCHIMBA CARACTER DAR DEGEABA ..

  • banuiesc ca nu ai inel teleportare la tine sau pergament oras... mai incearca ceva, in timp ce dai logout sau schimba caracter, mergi sa iesi din perete si este posibil sa te dea dincolo de perete cand te reloghezi pe alt ch

  • Salut!


    Eu am avut o prblema de genul, am ramas blocat intr-un deal prin desert, mai aveam si misiune la cal.

    Uite ce te sfatuiesc: -iei legatura cu un GM/GA/SGA, de prefeabil Discord sau Ticket, eu am luat legatura direct si dupa care o sa vina un GM si te va teleporta la el cu o comanda, sper sa reusesti!



    Toate cele bune !

    Krysty111999

  • Buna, am intalnit la foarte multi jucatori problema aceasta. Solutie : te urci pe cal , dai schimba caracter apoi dai din nou pe contul pe care esti blocat in perete si spamezi w inontinuu, cat timp se incarca bara albastra jos sa intrii in joc tu spamezi w ( doar de pe cal) incearca de cateva ori si reusesti

    Am ajutat multi jucatori cu solutia asta si a functionat. bafta

  • Raspunsuri primite, topic inchis.

    PS: Incercati totusi sa nu uitati pe ce forum sunteti si ce joc jucati atunci cand oferiti solutii....


    'So here I stand, a shadow figure in the way,

    taking a leap of fate each day,
    Time won't stay still; the fading years will turn to grey.'


  • aldariel

    Closed the thread.