[Event] A 14-a aniversare a Metin2

• announcement_metin2_de_55fa96da8fae4a5f6c76e3b46d62a92d.jpg

Dragi jucători,

Începem noul an cu festivități pentru a 14-a aniversare a Metin2 și sunteți invitați la petrecere:

Sărbătoriți 14 ani de Metin2 cu Evenimentul Spintecătorul de Șefi și cel Aniversar! Pentru a ajuta să treacă timpul până atunci, v-am pregătit și un Eveniment Ajutor Aniversar:

## Ajutor Aniversar

Metin2 va începe în 2021 cu ajutoare generoase pentru voi:

Eroii vor primi 200% EXP și vor colecta cu 50% mai multă pradă - începutul perfect pentru noul an pentru a avea dușmanii la picioarele voastre!

* Evenimentul începe: 8 ianuarie 2021 - 7 PM

* Evenimentul se termină: 11 ianuarie 2021 - 01:00 AM

## Petrecere Aniversară

14 ani de Metin2 - Aniversare și Eveniment Spintecătorul de Șefi:

Regatele sunt pregătite pentru festivități, dar monștrii au furat toate steagurile colorate! Vânează-i și recuperează Fanioanele. Schimbă-le pentru o bucată de tort aniversar la NPC Cherie și beneficiază de 100% bonus de EXP pentru 30 de minute. Ești sătul de prăjitură? Cherie îți va da câte o Monedă Aniversară de maximum 7 ori pe zi pentru Fanioane. Acestea pot fi schimbate pe multe obiecte folositoare la Negustorul Aniversar!

De asemenea, lansăm o ediție specială de aniversare a Evenimentului Spintecătorul de Șefi. Omoară-l pe Spirit Razboinic, adună lovituri și folosește această șansă pentru a obține un Cufăr Decimus Aur, Argint sau Bronz, acestea pot conține Monede Aniversare.

**Bonsai gratuit în Magazin**

Obține cadoul de aniversare începând cu 12 Ianuarie. Disponibil o singură dată per cont, obține-l gratuit pe însoțitorul Bonsai și ia-l pe micul războinic în aventurile tale!

* Evenimentul începe: 12 ianuarie 2021 - -01:00 AM

* Evenimentul se termină: 27 ianuarie 2021 - 01:00 AM

Vă dorim multă distracție,

Echipa Metin2

:komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.

Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

Ingamename [CM]HalfOp
    IRC : `HalfOp

Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.

57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg