• Observ ca nimeni nu a deschis aici un topic in legatura cu acest subiect. Masca tengu nu poate fi purtata de lycan si nici nu exista o alta frizura echivalenta. Eu nu inteleg, lycanii ce au de nu primesc acest bonus de 30% monstri? Vi se pare normal?

• Salut, eu credeam ca este ceva BUG, dar aparent nu se poate purta de clasa Lycan asa cum am citit pe WIKI, asteptam un raspuns din partea staff-ului in legatura cu asta, nici mie nu mi se pare corect.

• Observ ca nimeni nu a deschis aici un topic in legatura cu acest subiect. Masca tengu nu poate fi purtata de lycan si nici nu exista o alta frizura echivalenta. Eu nu inteleg, lycanii ce au de nu primesc acest bonus de 30% monstri? Vi se pare normal?

Masca a fost implementata in urma cu mai multi ani, chiar dinainte de a fi introdus lycanul. Probabil ca nu a fost facut un update frizurii, pt a putea fi folosita si de catre lycani. Speram ca se va gasi o inlocuire, poate chiar cu o frizura exista deja, care sa va dea bonusul de 20% monstrii. Ar fi incorect ca doar o singura rasa sa fie dezavantajata. :)

• Multumim pentru discrimare. Am depus o plangere la PEGI, sa speram ca o sa vina si sanctiunile , btw cine isi doreste niste bani de buzunar si sta in germania ar putea intenta proces impotriva lor si cu siguranta va fi castigat.

• Cu siguranta este discriminare. Nu ma asteptam din partea lor sa fie asa. Discriminarea de orice forma in tarile civilizate nu este tolerata. Sper sa fie doar o greaseala si ca maine dupa mentenanta sa avem si noi masca sau o frizura echivalenta.