[Discutii Servere Temporare] Provocari/Mutare caractere/Inchidere/etc *edited and moved by aldariel\

  • Salut ! O nelămurire adresată celor din staf :

    Știe cineva dacă îmi fac 2 conturi pe același email ( platformă ) le pot transfera pe ambele pe servele pe care le vreau ?

    Dacă îmi fac 2 conturi pe email-uri diferite ( platforme diferite ) le pot transfera ambele pe servele pe care le vreau ?

    Pe scurt : Pot transfera mai multe conturi prin anumite metode de pe serverul nou temporar pe serverul pe care îl vreau la sfârșit de server ?

    Din punctul de vedere al aerodinamicii, bondarul nu ar trebui să poată să zboare. Dar bondarul nu știe asta și zboară în continuare.

  • Cerință 1. Autentificare în 2 pași. ( optional)

    Cerinta 1. Cal lvl 1

    Cerinta 5. 50 misiuni terminate

    Cerinta 10 lvl 1 campion.

    Cum numărați voi ca eu încă caut cerință 2 3 4 și 6 ca să pot transfera caracterul. Asta dacă ma mai apuc, cum reușiți voi sa faceți din ceva frumos ceva de cacao nu știu dar va iese de minune. Keep it up GF.

  • Salutare .. imi poate spune cineva si mie va rog frumos daca caracterul jucat pe serverul Mintaka poate sa fie transferat pe Carpathians dupa indeplinirea conditilor?:/ Va multumesc frumos :chinese:

  • aldariel

    Changed the title of the thread from “Mutarea caracterelor de pe serverele temporare” to “[Discutii] Mutarea caracterelor de pe serverele temporare *edited and moved by aldariel\”.
  • 1. Unde pot gasi cate provocari am facut? Rangul provocari saptamanale arata topurile pe fiecare saptamana individual,

    2. Unde este publicat un mesaj oficial cu ce poate fi mutat? La 6 provocari muti contul, dar restul provocarilor ce recompense dau din acest punct de vedere?

  • La 6 provocari muti caracterul gol

    La 7 caracterul cu arma,casca,armura si scutul

    La 8 + tot ce ai echipat(colier,esarfa,cercei etc.)

    La 9 + alchimia

    La 10 primul inventar .

    Asta s-a spus intr-un video a lui Luigi .

  • Salut. As vrea sa stiu niste detalii care sunt neclare in legatura cu transferul de caractere si provocarile saptamanale. HalfOp

    1. - Cand s au anuntat sv temporare s a pus problema "" Dar poți „trișa” puțin, deoarece participând la autorizarea noastră cu doi factori (în timpul evenimentelor sau înainte), ai finalizat deja o provocare care se contorizează! "" -- Ceea ce inseamna ca nu trebuie sa facem lvl 1 campion ca sa avem 10 provocari terminate si a 11 a fiind defapt lvl 1 campion?

    2. - Alchimia - se transfera doar cele doua roti echipate? sau se transfera inclusiv anticele si celalte piese?

    3. - Inventarele raman deblocate la mutarea serverului ( doar primul ramanand plin cu obiecte )? -- Revenind la intrebarea 1 - prima pagina de inventar se transfera daca ai Autentificarea cu 2 factori si nu ai lvl 1 campion?

    4. - Daca nu s a activat inca Autentificarea cu 2 factori. Se mai poate activa pentru a fi contorizata ?

  • Încă doua întrebari, poate ne răspunde cineva: 1.de ce pe alnitak sunt evenimentele activate iar pe mintaka nu?

    2.de ce nu s-a specificat ce misiuni se contorizează pentru provocarea 5? Am stat o noapte întreaga sa fac 6 misiuni din beta, ca la final sa vad ca nu s-a contorizat niciuna. Influencerii au zis decât baza și secundare. Țin sa menționez ca cele beta sunt la cele de baza, iar acestea nu se pun, dar totuși misiunea de la biolog se pune.

  • Pe alnitak este activ si bonusul de 200% exp, la noi pe Mintaka nu. La ei evenimente active, la noi nu.

    La prima intrebare eu consider ca poti sa o faci si in ultima zi autentificarea.

  • Salut. As vrea sa stiu niste detalii care sunt neclare in legatura cu transferul de caractere si provocarile saptamanale. HalfOp

    1. - Cand s au anuntat sv temporare s a pus problema "" Dar poți „trișa” puțin, deoarece participând la autorizarea noastră cu doi factori (în timpul evenimentelor sau înainte), ai finalizat deja o provocare care se contorizează! "" -- Ceea ce inseamna ca nu trebuie sa facem lvl 1 campion ca sa avem 10 provocari terminate si a 11 a fiind defapt lvl 1 campion?

    2. - Alchimia - se transfera doar cele doua roti echipate? sau se transfera inclusiv anticele si celalte piese?

    3. - Inventarele raman deblocate la mutarea serverului ( doar primul ramanand plin cu obiecte )? -- Revenind la intrebarea 1 - prima pagina de inventar se transfera daca ai Autentificarea cu 2 factori si nu ai lvl 1 campion?

    4. - Daca nu s a activat inca Autentificarea cu 2 factori. Se mai poate activa pentru a fi contorizata ?

    1 , da .

    2 , alchimia echipata se transfera la 8 provocari facute , la 9 provocari se transfera si inventarul de alchimie.

    3 , la 10 provocari se tranfera tot alchime echipata, iteme echipate ,inventar alchimie si itemele din prima pagina de inventar .

    4 , da .

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="747075" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]

    Edited once, last by ionutkauf ().

  • Salut, am și eu o întrebare, serverele temporare se vor închide pe 11 când se termina ultima provocare sau pe 16 cu o zi înainte sa înceapă mutările? Eu înțeleg din anunțul cu acțiune accelerata pe serverele temporare ca pe 16 se închide. Aștept un răspuns oficial.

    Mulțumesc!:thumbsup:

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="747417" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]

  • Se poate pune un clasament cu numarul de provocari finalizate? Vreau sa stiu daca s-a contorizat provocarea cu autentificarea pentru ca nu as vrea sa fac lv campion. Dar daca nu s-a contorizat macar sa stiu si sa am timp sa fac asta.

  • Buna!


    Provocarea nr 10 incepe din data de 5.02 si se desfasoara pana in data de 11.02. Conturile se vor putea muta incepand cu data de 17.02, pana in data de 2.03.;)

  • Buna!


    Provocarea nr 10 incepe din data de 5.02 si se desfasoara pana in data de 11.02. Conturile se vor putea muta incepand cu data de 17.02, pana in data de 2.03.;)

    Mai citește o data te rog întrebarea mea și după mai gândește te ce mi răspunzi. Ce mi-ai zis tu știam ca știu și eu sa citesc un anunț pe forum. Pe mine ma interesează când se închide, ca să știu dacă-mi aranjez contul pe 11 sau pe 16, și sa sa știu dacă mai prind eventuri le de pe 12 pe 16, sa știu dacă mai iau MD pt costume Pet pietre apărare atac etc.

    Multumesc oricum pt răspuns :).

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="747421" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]

  • Salut! Am reusit sa fac pe alnitak 7 provocari din cele 10 si am de asemenea autentificarea cu 2 factori. Nu stiu exact ce inseamna asta : pot muta doar caracterul + scut arma, armura datorita celor 7 provocari facute sau caracter + intreg echipamentul cu 8 provocari , punandu-se si autentificarea ca provocare. Multumesc anticipat!

  • Eu am făcut 5 ca nu am reusit alchimie cu sef eveniment la sef nu am avut loc de jucători sa dau lovituri suficient am dat 1 lovitură la al 3 lea sef

    Edited once, last by radumircea ().