Servere temporare - Intrebari

• Salut. As vrea sa stiu niste detalii care sunt neclare in legatura cu transferul de caractere si provocarile saptamanale. HalfOp

1. - Cand s au anuntat sv temporare s a pus problema "" Dar poți „trișa” puțin, deoarece participând la autorizarea noastră cu doi factori (în timpul evenimentelor sau înainte), ai finalizat deja o provocare care se contorizează! "" -- Ceea ce inseamna ca nu trebuie sa facem lvl 1 campion ca sa avem 10 provocari terminate si a 11 a fiind defapt lvl 1 campion?

2. - Alchimia - se transfera doar cele doua roti echipate? sau se transfera inclusiv anticele si celalte piese?

3. - Inventarele raman deblocate la mutarea serverului ( doar primul ramanand plin cu obiecte )? -- Revenind la intrebarea 1 - prima pagina de inventar se transfera daca ai Autentificarea cu 2 factori si nu ai lvl 1 campion?

4. - Daca nu s a activat inca Autentificarea cu 2 factori. Se mai poate activa pentru a fi contorizata ?

• Încă doua întrebari, poate ne răspunde cineva: 1.de ce pe alnitak sunt evenimentele activate iar pe mintaka nu?

2.de ce nu s-a specificat ce misiuni se contorizează pentru provocarea 5? Am stat o noapte întreaga sa fac 6 misiuni din beta, ca la final sa vad ca nu s-a contorizat niciuna. Influencerii au zis decât baza și secundare. Țin sa menționez ca cele beta sunt la cele de baza, iar acestea nu se pun, dar totuși misiunea de la biolog se pune.

• Pe alnitak este activ si bonusul de 200% exp, la noi pe Mintaka nu. La ei evenimente active, la noi nu.

La prima intrebare eu consider ca poti sa o faci si in ultima zi autentificarea.

• Salut. As vrea sa stiu niste detalii care sunt neclare in legatura cu transferul de caractere si provocarile saptamanale. HalfOp

1. - Cand s au anuntat sv temporare s a pus problema "" Dar poți „trișa” puțin, deoarece participând la autorizarea noastră cu doi factori (în timpul evenimentelor sau înainte), ai finalizat deja o provocare care se contorizează! "" -- Ceea ce inseamna ca nu trebuie sa facem lvl 1 campion ca sa avem 10 provocari terminate si a 11 a fiind defapt lvl 1 campion?

2. - Alchimia - se transfera doar cele doua roti echipate? sau se transfera inclusiv anticele si celalte piese?

3. - Inventarele raman deblocate la mutarea serverului ( doar primul ramanand plin cu obiecte )? -- Revenind la intrebarea 1 - prima pagina de inventar se transfera daca ai Autentificarea cu 2 factori si nu ai lvl 1 campion?

4. - Daca nu s a activat inca Autentificarea cu 2 factori. Se mai poate activa pentru a fi contorizata ?

1 , da .

2 , alchimia echipata se transfera la 8 provocari facute , la 9 provocari se transfera si inventarul de alchimie.

3 , la 10 provocari se tranfera tot alchime echipata, iteme echipate ,inventar alchimie si itemele din prima pagina de inventar .

4 , da .