Festivalul Recoltei de Ramadan

  • announcement_metin2_de_a617653ad85899db55f825616f394f6f.jpg


    Luna de post a Ramadanului se apropie de sfârșit și am pregătit un mare festival. Acest eveniment special este cunoscut în Turcia sub numele de „Petrecerea Dulciurilor”, „Korité” în Africa, iar în Malaezia se numește „Terminarea Postului”. Cu această ocazie v-am pregătit două evenimente:



    **Durată**

    * Start: 12 ora 01:00 AM

    * Sfârșit eveniment și drop: 18 mai la 01:00 AM



    ## Experiență dublată


    Foloește această oportunitate pentru a obține 200% EXP în călătoriile tale prin lumea Metin2!


    ## Festivalul Recoltei


    Wonda-Rim și Handu-Up s-au străduit să pregătească prăjiturile de orez pentru festivalul recoltei. Cum s-o fi întâmplat că acestea au fost furate! Ajută-i, aducându-le înapoi Plăcinta cu Orez și obține o recompensă princiară.


    Cu toate acestea, misiunea este destul de dificilă, așa că vei avea nevoie de ajutorul prietenilor pentru a doua parte a misiunii. Dacă vei completa această parte împreună cu ei, te așteaptă recompense și mai bune.



    Bucură-te de sărbătoare!

    Echipa Metin2

    :komp:
    Heroes never die. They just go in hell to regroup.


    Niciodata un GM nu va va cere datele de logare de la contul dv. Nu dati datele la nimeni !
    email: HalfOp@metin2.ro

    Ingamename [CM]HalfOp
    Discord : [CM]HalfOp - https://discord.gg/Metin2


    Dacă ai scăpat telefonul în apă, pune-l într-un vas cu orez cel puțin 24h. Pe timpul nopții, orezul atrage chinezii care vor veni să ți-l repare.


    57852484_659141814538437_3300013516013961216_n.jpg