Bug misiune Secretul Pietrei Metin

  • nu pot da click pe piatra, am incercat de 5 ori sa fac iar traseul din dungeon, sa schimb ch-ul, sa dau restart la pc si la platforma si tot nimic

    Sageata imi apare pe piatra dar nu se intampla nimic daca dau click, am incercat in toate pozitiile

  • Si eu am aceeasi problema, am facut un tichet dar am primit tot acelasi jalnic raspuns.. apasa de mai multe ori si din mai multe pozitii.. Mi-am pierdut 20 de min pentru o simpla misiune..

  • Ati incercat inainte de a da click pe piatra sa dati click pe Misiune ?

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="750358" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]

    Edited once, last by CostyCTZ ().

  • Din pacate nu am ch3 ca sunt pe noul server. Legat de pagini, misiunea nu are nici o treaba cu templul ci cu temnita maimutelor usoare

    Este un blocker foarte mare deoarece efectiv iti blocheaza toate misiunile principale

    O sa mai reincerc din cand in cand in speranta ca o sa mearga

  • Si eu am incercat sa fac aceasta misiune acum vreo 2 ore, am incercat sa dau click pe ea din toate partile in toate felurile si nu a mers. Am schimbat si Ch-ul si tot nu mergea.