Schimb Cont PU8 G pe iteme sever Romania

  • Salut, am primit si mute pe server nu vreau sa fac publicitate jocului dar m-am lasat de Pu8G, contul valoreaza pe putin 1800 e. Am skinnuri la arme, in jur de 66 costume , costumul cioara lv4 si multe altele, sau cont pe MBL la fel cu skinnuri foarte rare.Le dau pe iteme razboinic pe serverul Romania.Schimbul il facem in persoana.

  • daca cumparati yang si nu stiu ce mai faceti normal ca luati bara rosie :))) eu joc de 1 an si n-am luat-o nici macar 1 data.

    ce treaba are una cu alta? explicami tu mie dece am luat in 2 ani de joc bara rosie , o singura data cand e mentenanta? si nici platforma nu sa deschis sa-si faca update normal cum face la majoritatea mentenantelor

  • jocul ala e mort,nu mai are valoare nimic.nu stiu cine si-ar dori asa ceva:))

    Bro sincer, sunt multi playeri .. eu doar m-am plictisit de el .. mai am si mobile legends care la fel valoreaza pe putin 1800. Nu am mai jucat metin2 de vreo 10 ani. Si ma gandesc sa ma apuc iar

  • Mcornel0894

    Changed the title of the thread from “Schimb Cont PUB G pe iteme sever Romania” to “Schimb Cont PU8 G pe iteme sever Romania”.