Propun sa nu mai apara faza pe cand te loghezi '' Clientul tau nu poate fii deschis. Reponeste lansarea si Autentifica-te ''

  • Ma bucur ca eroarea cu bara sosie nu mai apare dar nu se poate schimba ch-uri daca farmezi doar la un mob sau sef si creaza disconfort Psihic deja. Spun gen padurea fermecata.... Ca ai schimbat ch si primesti acea faza '' Clientul tau nu poate fii deschis. Reponeste lansarea si Autentifica-te '' Trebuie sa stai 10 minute cu platforma delogata si pe cand ai intrat te da sistemul mereu afara din mapa si trebuie sa intri de zeci de ori pe zi ca sa farmezi toata ziua si sa faci niste bani pentru tine. Daca nu se desfinteaza aceasta faza sunteti voiti sa ma tineti map1, nu castig nimic si faza asta la sistemul ma obliga sa stau aici si sa nu fac nimic. Noi schimbam mai mult ch-uri decat hackeri ca hackeri schimba doar pe cand vad playeri, dar daca farmezi la un singur boss intr-un singur loc cine schimba mai mult ch ?

    Edited 3 times, last by Tarky91 ().

  • cel putin mie, eroarea respectiva imi apare daca am doua (sau mai multe) cliente deschise iar la unul dau iesire joc ( in timp ce primul client este la selectare server/ch). Daca nu iau crash sau nu dau iesire joc, nu am probleme.

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="751780" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]

    Edited once, last by cuntan17 ().

  • Ma bucur ca eroarea cu bara sosie nu mai apare dar nu se poate schimba ch-uri daca farmezi doar la un mob sau sef si creaza disconfort Psihic deja. Spun gen padurea fermecata.... Ca ai schimbat ch si primesti acea faza '' Clientul tau nu poate fii deschis. Reponeste lansarea si Autentifica-te '' Trebuie sa stai 10 minute cu platforma delogata si pe cand ai intrat te da sistemul mereu afara din mapa si trebuie sa intri de zeci de ori pe zi ca sa farmezi toata ziua si sa faci niste bani pentru tine. Daca nu se desfinteaza aceasta faza sunteti voiti sa ma tineti map1, nu castig nimic si faza asta la sistemul ma obliga sa stau aici si sa nu fac nimic. Noi schimbam mai mult ch-uri decat hackeri ca hackeri schimba doar pe cand vad playeri, dar daca farmezi la un singur boss intr-un singur loc cine schimba mai mult ch ?

    Nu mai exista bara rosie???


    Zilnic primesc la platforma de elemente xd


    Asta cu redeschide clientul e una din noile aditii la lista de bug uri.

  • Faceti treaba pentru ca v-am platit si daca v-am pltit nu inseamna sa am restrictie pe joc ca si cum are un hack-er fara arma si fara armura ca nua reusit sa farmeze nimic findca ii banati. m-am saturat si am creat acest topic si vreau sa vad in cat timp se rezolva problema. Intikete mi-ati spus ca toti jucatori au probleme cu faza asta si nu e drept si setarile jocului/ sistemul sa faca diferenta intre hckeri si donatori si nu toata lumea sa fie restrictionat bandicam 2021-12-27 16-13-04-232.jpg

  • Nu exista sa propui sa nu mai apara faza cu.... cred ca ceea ce ceri tu este mai mult o explicatie din partea celor din conducerea jocului in privinta acestei noi erori la sistemul de logare. Si eu sunt frustrat pentru ca ofera batai de cap la fiecare schimbare de ch iar mai nou dupa ce deschizi din nou alt client si pe el iti apare aceasi eroare , practic iti injumatateste timpul petrecut pe joc si ti-l adauga in timpul alocat unei logari pe joc. Probabil a fost luata ca o treapta catre disparitia botilor insa nu e una dreapta. Sa speram ca acum o sa remedieze asta si sa ne putem loga din nou cu mai multa lejeritate.

  • Aparatia botilor vor fii pana in 2030 ce se inchide metinul. Sa stam atat cu ea ca sa fie piata scumpa si sa nu mai aibe leamea sa cumpere yang bobat si pentru ca nu se mai rezista cu hackeri si nu se poate conduce jocul cum s-a condus anii trecut ? Nu este o solutie ca si cu lumea asta cu Arafat si zeci de mii de proteste anti masca si covrig pentru ca nu rezistam hackerilor si sunt pro pentru ca nu se poate farma nimic si stiu ca ati inlocuit bara rosie cu eroarea asta si ca nu mai mi-o da, dar eroarea asta este dezastru total cand farmezi in fermecata la un singur boss si daca te scoate iti vine sa iti pierzi din chef in primul rand si in al doilea rand timpul plus ca nici nu mai am chef sa intru din nou in aceasi timp pentru ca imi face batai de cap si ma afecteaza psihic. Propun cum am zis sa fie desfintata definitiv ca asa nu se poate juca :(

  • Aparatia botilor vor fii pana in 2030 ce se inchide metinul. Sa stam atat cu ea ca sa fie piata scumpa si sa nu mai aibe leamea sa cumpere yang bobat si pentru ca nu se mai rezista cu hackeri si nu se poate conduce jocul cum s-a condus anii trecut ? Nu este o solutie ca si cu lumea asta cu Arafat si zeci de mii de proteste anti masca si covrig pentru ca nu rezistam hackerilor si sunt pro pentru ca nu se poate farma nimic si stiu ca ati inlocuit bara rosie cu eroarea asta si ca nu mai mi-o da, dar eroarea asta este dezastru total cand farmezi in fermecata la un singur boss si daca te scoate iti vine sa iti pierzi din chef in primul rand si in al doilea rand timpul plus ca nici nu mai am chef sa intru din nou in aceasi timp pentru ca imi face batai de cap si ma afecteaza psihic. Propun cum am zis sa fie desfintata definitiv ca asa nu se poate juca :(

    Da eroarea este enervanta dar daca ai chiar asa traume psihice de la aceasta eroare cred ca aveti probleme mai importante de rezolvat.


    Eroarea apare doar cand inchizi un client in timp ce este unul deschis deja , deci daca nu inchizi un client in timp ce farmezi nu o sa-ti apara.

  • Tot nu ar fii bine nici asa ca eu folosesc 2 platforme una shop si 1 joc altcumva nu am cum pentru ca n-am jd de sticla decat pe un cont si pe principal n-am de loc daca de asta nu mi-ar merge

  • Pro!

    Si eu sunt de acord sa se scoata acest,sincer nu stiu daca e bug sau daca e impusa de catre gf sa previna mai stiu eu ce.

    Este total enervanta cand de exemplu faci un jotun sau un meley si iti da crash unul din cliente trebuie sa o iei de la capat sa redeschizi celelalte 4 cliente sau 15 depinde daca esti la jotun sau meley in caz ca vrei sa schimbi ch ul sau iti deconecteaza unu doua sau mai multe cliente sau daca iti pica netu.

    Postul este din decembrie 2021,slabe sanse sa se faca ceva.