Bug in Padurea Fermecata

  • Dupa mententanta de azi in care s-a implementat noua versiune pare sa fie o problema in padurea fermecata. Uneori cand schimbi canalul sau dai restart oras, te scoate in fata templului Ochao. Iar colac peste pupaza cand am incercat sa intru la Jotun m-a scos pe toate conturile din nou in fata templului dupa ce mi-a luat cheile. Este putin frustrant sa stai o ora sa faci chei pe 5 caractere simultan, consumi alchimie si nervi pt absolut nimic. Daca cineva ar putea investiga si rezolva, am fi toti foarte recunoscatori. Multumesc frumos si o zi buna!

  • Salut ! In padrea feermecata se dropeaza cufere lumina lunii?

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="752184" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]

  • cuferele lumina lunii au drop la monstrii de categoria (4_) iar drob slab din cand in cand la cei de categoria 3

    deci oriunde intlanesti asa ceva dropeaza CL

    stiu ca in v4 nu are drop de aia intreb. deci pana la urma are drop in fermecata sau hartile beta?

    [yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="752187" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]

  • cuferele lumina lunii au drop la monstrii de categoria (4_) iar drob slab din cand in cand la cei de categoria 3

    deci oriunde intlanesti asa ceva dropeaza CL

    Care crezi ca este cel mai bun loc de facut CL? lv 1-95?

  • Care crezi ca este cel mai bun loc de facut CL? lv 1-95?

    lvl 30-50 bo 40-55 la esotericile din turn 61 55 broaste sd3 /v2 la 61-75 chiar si 81 am drop padure rosie pe platoul mare in spre capat /iar de aici am vazut ca si de 90 vin sa bata padure rosie cateodata