Cum pot pierde în greutate în mod eficient?

  • Vreau să slăbesc și nu știu ce să fac, am văzut o reclamă pe Internet despre pastile magice pentru slăbit. Pot fi astfel de oameni de încredere și cum să piardă în greutate în mod eficient?

  • Nu exista nimic magic in afara de vointa.Fa sport, mananca sanatos, redu painea, carbohidratii, junk food, zaharul.Mananca portii mici.NU astepta rezultate imediate ca nu e sanatos.Totul tine de vointa.Incet si sigur .Fa un caiet , noteaza cate kilograme ai, peste o saptamana cantareste-te din nou.Cateva sute grame conteaza ca se aduna.E greu cu atata tentatie de mancare dar crede-ma o dieta echilibrata iti si da o energie de nu iti vine sa crezi.Aboneza-te la o sala sau cauta o aplicatie pe telefon si fa sport.SI NU TRISA!!ca te trisezi singur.Bafta.Nu e usor dar se poate si eu am slabit asa si e super bine.Toate reclamele la pastile si chestii minune sunt doar minciuni de marketing

  • Am încetat complet să-mi urmăresc aspectul, am mâncat orice și de multe ori fast-food, ca urmare am avut o mulțime de exces de greutate. Am vrut să scap de ea, m-am uitat pe Internet și am găsit un site web https://pretcpa.ro/keraderm/. au existat o mulțime de articole despre medicamente și medicamente cu unguente și o mulțime de sfaturi despre nutriție și diete.