Bataie de joc - fara sticla cu JD-uri

  • Cam asa ne rad unii influenceri in fata cand li se aduce subiectul acesta in discutie, in loc sa ne protejeze si sa ne sustina in fata companiei, ei rad si nu vad nicio problema in asta, desigur e altceva cand primesti cateva mii de MD-uri lunar si joci si pe Tigerghost unde ai Monede Tigru, dar ceilalti playeri care te urmaresc? copiii care nu-si permit poate sa bage MD si pentru o saracie de sticla? hai sa radem.. halal influenceri

    didi.jpg

    Niciodata nu mi-a placut de bretonela dar asta chiar o intrece. Buna imagine pentru metin2 :D

  • Se pare ca au modicat pretul in 39 Jd dar acum avem dreptul de 2 ori pe luna ..o putem gasii si cu md pentru cele 2 saptamani ramase?

    nu au modificat nimic ,cele cu MD raman dar de maine o vei putea gasi si cu JD , 2 bucati la 30 de zile pe cont de joc.

  • Salut, am jucat metin2 ro aproape in fiecare an de cand e lansat jocul in Romania, inclusiv 2009. Ma tot las si ma tot reapuc de joc, principalul motiv fiind ca ma plictisesc si al 2-lea fiind anumite update-uri facute clar si special sa nu "joci gratis". Nu spun ca jocul nu trebuie mentinut si nu e nevoie sa si produca bani, dar mi se pare normal sa platesti pentru ceva premium, nu ceva ce a ajuns sa fie necesar in momentul de fata, sa te oblige practic sa cumperi sticla aia, fie cu bani reali, fie cu md.

    P. S: M-am reapucat fiind ca am dat de K1dal live pe tik tok, deci omul asta chiar aduce playeri inapoi pe joc fara sa caute rasplata.

    Alt p.s: M-am reapucat de 2 luni si v-am donat vreo 1500 de lei, deci nu e ca plang ca nu vreau sa platesc pentru sticla, pur si simplu mi se pare o bataie de joc sa treci ceva din JD in MD, odata ce ai invatat omul ca sticla aia e relativ gratis, nu-i cere bani pe ea, ca ti se razvrateste.. Aduce-ti playeri, nu-i goniti!!