Problema platforma

  • Salut! Voiam sa intru de dimineata si ma trezesc cu o problema noua la platforma. Desi aveam jocul instalat, imi arata ca trebuie sa-l instalez din nou ca sa pot juca. I-am dat install, insa nu se intampla nimic, ba chiar l-am sters de tot si am incercat sa reinstalez. A mai patit cineva sau e o problema noua?...

  • Buna, am și eu exact aceiași problema cu prietenul meu, am făcut la fel. Am dezinstalare tot și am reinstalat clientul, iar acum îmi arată pagina albastra la Metin și nu pot accesa jocul nici să îl descarc.

    Am făcut deja tichet dar nu sper la vreo rezolvare.

  • Am reusit sa-l rezolv. Pe viitor, daca mai intampina cineva problema, conectati-va la platforma online si descarcati iar metin-ul. Am uitat sa mentionez ca in platforma din desktop nici nu mai arata decat vreo 4 jocuri.

  • A fost o problema cu clientul si se pare ca s-a facut o mentenanta despre care nu s-a spus nimic pe forum.Half a anuntat ca problema e rezolvata,dar ca si in cazul meu,daca primiti "date incorecte",ati fost blocati de catre client ca si masura de siguranta impotriva celor care incearca parole sa fure conturi.In cazul asta,lasati clientul in pace 1-2 ore pentru ca de fiecare data cand mai incercati,perioada de asteptare se prelungeste.

  • Salutare,


    Ca si in situatia mentionata mai jos, intampin eroare "A aparut o eroare" atunci cand incerc sa creez un nou cont.

    Am incercat si sa generez o alta adresa de mail, noua, si intampin aceeasi eroare.

    Se poate sa primesc cateva detalii sau o solutie?

  • Salutare,


    Ca si in situatia mentionata mai jos, intampin eroare "A aparut o eroare" atunci cand incerc sa creez un nou cont.

    Am incercat si sa generez o alta adresa de mail, noua, si intampin aceeasi eroare.

    Se poate sa primesc cateva detalii sau o solutie?

    s-a limitat crearea conturilor la 3 conturi la 24 sau 48h

  • Si pot reface cont dupa cele 48H, chiar daca am incercat de mii de ori?

    Am inteles ca la fiecare incercare termenul se prelungeste...

  • Salutare,


    Ca si in situatia mentionata mai jos, intampin eroare "A aparut o eroare" atunci cand incerc sa creez un nou cont.

    Am incercat si sa generez o alta adresa de mail, noua, si intampin aceeasi eroare.

    Se poate sa primesc cateva detalii sau o solutie?

    ,,A aparut o eroare,, - la fel, de ieri tot incerc sa fac un cont sa pot intra.

    :witch3::bendis: