Propunere

• Buna. Vreau si eu sa propun ca cei care fac nivel campion sa nu mai aiba drop in mapele pentru cei de lev sub 120. Nu e normal eu care am nivelul pentru bosii respectivi (meley, nemere, razador, jotun etc) sa ma chinui cu de toate sa ii fac si pretul la cufere e tot mai mic pentru ca vin cei cu nivel campion care fac si singuri si bat cu o mana la spate pentru ca ei au manusi si tot felu de lucruri in plus de care beneficiezi doar la nivel campion. Nu ai loc de ei peste tot si scad preturile la orice in schimb ce provine din mapele lor e scump de ustura iar ei fac bani si din ce farmam noi si de la ei . Sa faceti ceva care sa le dea optiunea de a scadea inapoi un cont de la grad campion la 120 si sa nu mai poata folosi toate lucrurile acelea in plus dar sa nu mai poata bate cei cu lev campion la bosii pentru cei sub 120 . Fiecare sa poata vinde ce produce la nivelul lui . Nu bate cont de lev 95 razadorul sau nemere ca nu are voie dar cei mai puternici pot farma bosii celor mai mici ?

• Buna. Vreau si eu sa propun ca cei care fac nivel campion sa nu mai aiba drop in mapele pentru cei de lev sub 120. Nu e normal eu care am nivelul pentru bosii respectivi (meley, nemere, razador, jotun etc) sa ma chinui cu de toate sa ii fac si pretul la cufere e tot mai mic pentru ca vin cei cu nivel campion care fac si singuri si bat cu o mana la spate pentru ca ei au manusi si tot felu de lucruri in plus de care beneficiezi doar la nivel campion. Nu ai loc de ei peste tot si scad preturile la orice in schimb ce provine din mapele lor e scump de ustura iar ei fac bani si din ce farmam noi si de la ei . Sa faceti ceva care sa le dea optiunea de a scadea inapoi un cont de la grad campion la 120 si sa nu mai poata folosi toate lucrurile acelea in plus dar sa nu mai poata bate cei cu lev campion la bosii pentru cei sub 120 . Fiecare sa poata vinde ce produce la nivelul lui . Nu bate cont de lev 95 razadorul sau nemere ca nu are voie dar cei mai puternici pot farma bosii celor mai mici ?

• E ridicola propunerea ta , nu cred ca tiar conveni tie daca ai avea lv campion sati scada un lv daor ca faci o anumita misiune sau esti nevit/a sa treci print-ro anumita mapa ca sa ajungi in alta . O Limita de lv pentru anumite temnite cum ar fi sd3 , v2 paote ca ar fi utila ,dar scaderea din lv campion e prea exagerat + ca nu faci lv campion intro secunda . Cat despre farmatul celui de lv campion e foarte dificila din cauza ca pe nicaieri nu gasesti informati despre mapele : yohara si celelate de genul unde sa poti gasi anumite informati in privinta itemelor necesare sa poti rezista + ca in yohara si celelate mape nu poti bate fara : ALCHIMIE EXCELENTA ( precizez ca alchimia excelenta nu creste in copaci din map1 sau poti spera ca o poti face singura/r ) SI ITEMELE + TALISMANE + ELEMENTE , nu e asa de simplu si usor pentru cei de lv campion . apoi cine iti cumpara obiectele ce le dropezi la lv campion ? piata e moarta , si daor aceia de la barbut au tot yangul si woni + itemele bune , cu ce paoti avansa sau farma daca nu ai $ si nu ai un item cat de cat sati fi de ajutor in anumite mape ? . probleme sunt multe dar nimanui nui pasa de noi cei ce ne pierdem timpul si unii dintre noi $ reali pentru ceva ce nu este de cat profit pentru ei si saracie pentru noi . JALNIC SI TRIST IN ACELASI TIMP bataia de joc din partea stafului . tombola unde primesti 15 minereu sau 50 licori rosie sau albastre , nici un premiu util sau folositor asta arata ata dispret din aprtea stafului pentru jucatori care pe moment ii mai are pentru putin timp.

• CONTRA! In primul rand, la bosii mentionati de tine, se intra individual. Nu intra nimeni peste tine la Razador/Nemere/Jotun/Beran. Nu cred ca ti-a interzis nici un jucator de lvl campion sa intri la bosii astia ca ai lvl mai mic. Nu cred ca doar jucatorii de lvl campion iti strica tie piata la cufere, sa fim seriosi. O strica oricine vrea sa fie primul pe sticla, ca idee. In padure de exemplu, e singurul loc unde jucatorii cu lvl campion pot face manusi, Yohara nu pica draga mea, maxim de 2 ore ce nu se poate da jos si aia rar doar la bosi. Jocul este pt toata lumea momentan, si nu conteaza ce lvl ai, poti merge oriunde. Vrei sa imi spui tu mie ca daca faci lvl campion, tu nu mai farmezi la Razador si restul? Sa fim seriosi :)) Cei care fac lvl campion sa nu ai impresia ca sunt mai presus cu ceva, dimpotriva, este mult mai greu, ai nevoie de ceva investitie si munca in cont pt a putea face ceva in Yohara. Sa stii ca sunt multi care fac lvl 1 campion si apoi le mor conturile cerc map 1. Ca ai tu o problema personala cu contul tau si nu poti mai mult, sau ca nu e piata la cufere asa cum iti doresti tu, asta e cu totul alta mancare de peste...nu au nici o vina jucatorii cu lvl campion pentru nemultumirile tale. fiecare joaca pt el, cum vrea el. Zi buna sa ai!

• Am si eu cont cu lev campion deci nu e ca nu pot :) Ideea este ca ar fi normal sa stai pe farmat pana in lev 120 pana iti faci ce ai nevoie in yohara si abia apoi sa evoluezi la campion daca dincolo e greu de facut . Asa toti sunt campioni si vin sa si creasca noile peturi si farmeaza la bossi nostrii ca sa evolueze ei in yohara dar cu beneficii mult mai mari decat cei sub campion. Am spus sa dea posibilitatea sa scada nivelu de la campion la 120 pt cei care considera ca le e de folos sa aiba contul inapoi sub lev campion pt a putea farma si il poate face oricand inapoi campion pentru ca vorba voastra multi au vrut sa vada yohara dar au dat de greu si daca nu ar mai avea drop la bossi de dincoace ar fi blocati . Cat despre accesul dupa nivel sunt multe mape unde nu poti intra daca nu ai nivelul corespunzator deci daca eu nu pot intra la nemere de exemplu decat peste nivel 100 de ce ar fi normal sa poata intra cineva de lev campion ? Eu pot intra in yohara daca nu am lev campion? Nu pot . Efectiv faptul ca inca au drop la bosiii de dincoace face ca ei sa evolueze pt yohara tot dincoace in loc sa pastreze nivelul si sa evolueze moderat din bani facuti pe mapele de nivelul sub 120 si abia apoi sa se duca acolo cand au cu ce . Dute in padure vezi ca nu ai unde sa arunci un ac ca toti vor yohara in chiloti ca sa zic asa . Nu consider ca e frustrare sa spun ca nu e normal sa strice piata ei ci faptul ca o fac cu o diferenta mare de posibilitati adica eu investesc mult mai mult sa pot face de exemplu meley pentru ca nu pot purta ce au cei de lev campion. Vin ei cu manusa cu nu stiu ce iteme care cresc pana la lev 15 cu pietre mai tari ...si normal ca vand la doi lei nu la patru cand eu am investit din aia patru bani sa pot sa il fac . Asta era ideea . Deci da alchimia excelenta nu creste in copaci se face din farmat pana in lev 120 iar in yohara ar trebui sa decida sa mearga doar cei care si au facut sa aiba cu ce pana la levu respectiv altfel deja mapele astea sunt pline de conturi care au lev pt yohara ce rost mai are speicificatia de nivel pe mape? Ca daca va uitati la teleport scrie nivelul corect pt fiecare mapa care trebuie sa ai sa farmezi acolo. In cazul asta nu mai este nevoie de conturi cu nivel intre 100 si 120 cand poti farma si mai bine cu cont campion si sa pui chestii mai bune sunt inutile cine mai pastreaza conturi de lev asta atunci? Si va rog frumos nu transformati o discutie intr o balacareala , este o propunere si am detaliat de ce as considera asa , sunteti liberi sa veniti cu contra argumente nu sa dati cu noroi aiurea . Multumesc

• Propun și eu ceva, că e pvp doar pe map 1 la pietre cu playeri boostati care nu te lasă să farmazi. Cum se presupune că se distrează un player nou pe joc daca din 6 canale, 6 sunt invadate de albaștrii boostati de LV 10 care mă omoară din 2 hit-uri, iar compatrioții mei stau la taclale pe ch 1 și zic "n-avem ce sa le facem". Dar dacă mă duc eu sa farmez pe map 1 la galbeni imediat vine unul de 100 și ceva sa mă liniștească. Cum sa fac bani sa ajung și eu la Lv mare sa vad cum arată hydra și ce bossi fancy mai pomeniți voi pe acolo, când la ora 5 fix nu mai sunt pietre nicăieri pe map 1 și 2. La seyroung și sohara nu pot spera nici după ora 2 dimineața... Fain, așa se pierd playeri. Închideți portalele la eventele zilnice, sa ne batem macar între noi. Dar la roșii rar vad sa farmeze roșii, sunt albaștrii peste tot. Fain tare.