LegendaGRI - Războinic Corp - Carpathians

  • Salutare!


    După cum zice și titlul, am reînceput aventura pe metin2. De data aceasta am ales serverul Carpathians și un caracter de războinic, având abilitățile corporale. Povestea a început pentru mine prin 2009, încă de la început, metin2 fiind și printre primele jocuri pe care le-am jucat. Din lipsă de timp, probleme personale sau altele, parcursul meu nu a fost unul continuu... Au fost perioade și perioade când mă apucam, mă lăsam, iar mă apucat și tot așa.


    Am decis ca de data aceasta totul să fie diferit! Tocmai, din această cauză am decis să realizez și acest topic pentru a vedea, în primul rând eu, parcursul caracterului/contului. Data la care a fost creat caracterul: 26 iulie 2022.


    Informații caracter

    • Nivel: 12
    • Experianță: 18%
    • Puncte de grad: 190 (Neutru)
    • VIT: 26
    • INT: 3
    • STR: 17
    • DEX: 3


    Echipament

    • Momentan nu dispun de un echipament super wow... încă mă chinui cu cele de început.


    Yang/Won/Gaya

    • Yang: 319k
    • Won: 0
    • Gaya: 0


    Momentan atât, o să revin zilnic sau la 2 zile cu actualizări. Până atunci aștept sugestii, propuneri și sfaturi.


    Mulțumesc mult,

    LegendaGRI <3


    image.png

    Edited 4 times, last by Kanort ().

  • Iti sugerez sa te muti pe mental si sa faci corp m te ajuta mult apararea pana la 30 dupa te poti muta.

  • UPDATE 1


    Un prim update destul de mare. Am reușit să avansez cu 10 nivele față de ieri și cu o balanță destul de ridicată.


    Aș vrea să-i mulțumesc lui Shamax pentru Oul de Maimuță oferit cadou. Aștept idei de nume pentru acesta în acest topic. :love:


    Informații caracter

    • Nivel: 22
    • Puncte de grad: 857 (Neutru)
    • VIT: 48
    • INT: 3
    • STR: 28
    • DEX: 3


    Echipament


    Momentan nu dispun de un echipament super wow... Am plusat toate obiectele de pe mine până la +6 și cam atât. (Încă lucrez la partea asta)


    Yang/Won/Gaya

    • Yang: 2,9 kk
    • Won: 0
    • Gaya: 0

    O variantă foarte bună, ce a funcționat pentru mine, a fost de a aduna toate obiectele ”nefolositoare” pentru alții. Astfel că, din câteva cărți basic vândute cu 150k sau 300k bucata și din alte obiecte vândute la Mag. General, am reușit să mă ridic în 3kk.



    Abilități


    Am luat decizia de a plusa/evolua doar 2 abilități până la nivelul 35, respectiv Aura și Iureșul.

    Iti sugerez sa te muti pe mental si sa faci corp m te ajuta mult apararea pana la 30 dupa te poti muta.

    Mulțumesc mult pentru sugestie, dar am decis să rămân pe corp deoarece am stat destul de mult la farmat și aveam nevoie de puțin DMG de la aura sabiei + am deja nivel 22, aproape 23, și nu mai are rost să fac schimbul acum.


    În altă ordine de idei, am folosit deprecierea abilităților de la Femeia Bătrână de 2 ori pentru a realiza din 17 puncte Aura Sabiei. Undeva la 110k s-au consumat doar pentru asta...


    Legat de abilități:

    • Aura Sabiei: M1 (0 cărți reușite / 0 cărți eșuate)
    • Iureș: 4 puncte
    • Vârtejul Sabiei: 0 puncte
    • Izbitură: 0 puncte
    • Incizie Triplă: 0 puncte
    • Puterea Vieții: 0 puncte


    Având în vedere că Limbi Shinsoo și Chunjo se găsesc foarte ușor prin Map1 am început să citesc câte o carte/zi din fiecare limbă.

    • Limbi Shinsoo: 0 (0 cărți reușite / 1 carte eșuată)
    • Limbi Chunjo: 1 (1 carte reușită / 0 cărți reușite)


    Momentan atât, o să revin cu actualizări. Până atunci aștept sugestii, propuneri și sfaturi.


    Mulțumesc mult,

    LegendaGRI <3


    image.png

  • UPDATE 2


    Un update destul de mic. Am fost destul de ocupat astăzi și nu am reușit să avansez foarte mult față de ieri.


    Am denumit maimuțica Miguel și am reușit s-o fac nivel 18, iar legat de statusuri nu sunt foarte wow, dar pentru început sunt okay.


    Informații caracter

    • Nivel: 24 (+2 nivele față de ieri)
    • Puncte de grad: 1001 (Prietenos)
    • VIT: 50
    • INT: 3
    • STR: 29
    • DEX: 3


    Yang/Won/Gaya

    • Yang: 4,8 kk (+2kk față de ieri)
    • Won: 0
    • Gaya: 0

    Am continuat vânzarea de cărți și de pietre +0/+3.


    Status Limbi Shinsoo și Chunjo:

    • Limbi Shinsoo: 1 (1 carte reușită / 1 carte eșuată)
    • Limbi Chunjo: 1 (1 carte reușită / 1 carte eșuată)


    Momentan atât, revin cu update-uri. dar, până atunci aștept sugestii, propuneri și sfaturi.


    Mulțumesc mult,

    LegendaGRI <3


    image.png

  • UPDATE 3


    O actualizare destul de mare. Am reușit să avansez 6 nivele față de ieri și să-mi triplez balanța.


    Am fost sfătuit de mulți jucători să avansez până la nivel 30 pentru a putea participa la evenimentul ”Duelul Profeților” și automat pentru a putea realiza ceva bani din vânzarea cuferelor.


    Tot de ieri până azi am reușit să fac misiunea pentru cal, respectiv să-l avansez un nivel.


    În altă ordine de idei, am fost sfătuit să-mi realizez un alt cont/caracter pentru shop, din motive de economisire a timpului/spațiului în inventar. De astăzi avem un ”nou membru în familie” iar numele lui este ShopGRI (foarte inspirat :D). Nu voi face o prezentare pentru el! Începând cu această actualizare, la secțiunea Yang/Won/Gaya va fi dispusă o statistică cu yang-ul/monedele won de pe acest cont.


    Această actualizare nu ar fi venit așa de repede fără ajutorul lui thinkangels care mi-a oferit un inel de experiență, al lui Gabita69 de la care am primit o Undiță+4 și alte obiecte de upgrade, dar mai ales Styrixx, care a fost foarte darnic și mi-a dăruit:

    • 41 MEDALII
    • 200 MANTII
    • 2 AURE
    • 3 TĂIȘ
    • 1 SIGILIU TIGRU REGAL

    Informații caracter

    • Nivel: 30 (+6 nivele față de ieri)
      • Cel mai probabil voi rămâne la nivel 30 o bună perioadă de timp pentru a strânge ceva bani din minerit, pescuit sau evenimente. Estimez undeva la 12 zile, poate chiar mai mult/puțin, practic până la finalizarea evenimentului.
      • Aș vrea să-i mulțumesc lui qGBR pentru invitația în breaslă. Voi dona aici toată experiența acumulată.
    • Puncte de grad: 2045 (Prietenos)
    • VIT: 64
    • INT: 3
    • STR: 35
    • DEX: 11 (8 de la cercei)

    Legat de abilitățile principale:

    • Aura Sabiei: M1 (0 cărți reușite / 1 carte eșuată)
    • Iureș: 12 puncte
    • Vârtejul Sabiei: 0 puncte
    • Izbitură: 0 puncte
    • Incizie Triplă: 0 puncte
    • Puterea Vieții: 0 puncte


    Yang/Won/Gaya

    • LegendaGRI
      • Yang: 19,3 kk (+14,5 kk față de ieri)
      • Won: 0
      • Gaya: 0
    • ShopGRI
      • Yang: 720 k (+720 k față de ieri)
      • Won: 0


    Status abilități secundare:

    • Limbi Shinsoo: 1 (1 carte reușită / 2 cărți eșuate)
    • Limbi Chunjo: 1 (1 carte reușită / 2 cărți eșuate)
    • Chemare cal: 1 (1 carte reușită / 0 cărți eșuate)
      • Având în vedere că de ieri dețin un cal, am decis să investesc și-n chemarea lui.
    • Călărit: 2 (2 medalii de cal investite)


    Momentan atât, o să revin cu actualizări. Până atunci, aștept sugestii, propuneri și sfaturi.


    Mulțumesc mult,

    LegendaGRI <3


    image.png

  • UPDATE 4


    O actualizare destul de mică și puțin tristă. Am fost destul de inactiv în ultima perioadă astfel că update-ul curent este unul extrem de mic.


    Nu stau deloc bine cu actualul caracter, însă economiiile pe care le aveam strânse mă ajută să mă redresez.


    Informații caracter

    • Nivel: 30 (+0 nivele față de update-ul anterior)
    • Puncte de grad: 2202 (Prietenos)
    • VIT: 64
    • INT: 3
    • STR: 35
    • DEX: 11 (8 de la cercei)

    Legat de abilitățile principale:

    • Aura Sabiei: M2 - 1C (2 cărți reușite / 1 carte eșuată)
    • Iureș: 12 puncte
    • Vârtejul Sabiei: 0 puncte
    • Izbitură: 0 puncte
    • Incizie Triplă: 0 puncte
    • Puterea Vieții: 0 puncte


    Yang/Won/Gaya

    • LegendaGRI
      • Yang: 19,2 kk (-0,1 kk față de update-ul anterior)
      • Won: 0
      • Gaya: 0
    • ShopGRI
      • Yang: 4.5 kk (+3.7 kk față de update-ul anterior)
      • Won: 0


    Status abilități secundare:

    • Limbi Shinsoo: 1 (1 carte reușită / 3 cărți eșuate)
    • Limbi Chunjo: 1 (1 carte reușită / 3 cărți eșuate)
    • Chemare cal: 1 (1 carte reușită / 0 cărți eșuate)
    • Călărit: 4 (4 medalii de cal investite)
      • Din păcate, inactivitatea mea din ultima perioadă a dus la decedarea calului, astfel că la momentul actual sunt în căutare de Iarba Maimuței Ușoare


    Momentan atât, o să revin cu actualizări. Până atunci, aștept sugestii, propuneri și sfaturi.


    Mulțumesc mult,

    LegendaGRI <3

    Edited once, last by Kanort ().

  • UPDATE 5


    Revenim în forță!


    Informații caracter

    # NIVEL GRAD VIT INT STR DEX
    ACTUAL 30 2324 70 3 35 11
    UPDATE +0 +122 +6* +0 +0 +0


    * Cele 6 puncte de vitalitate sunt de la RIB


    Chiar dacă în UPDATE-ul 3 am precizat că probabil voi rămâne la nivel 30, am luat decizia de a avansa încet-încet. Am luat mai multe aspecte în calcul și nivelul 35 este unul perfect din mai multe motive:

    • Voi putea avansa calul până la nivel 10, automat la nivel 35 îl voi putea evolua în cal armat;
    • Având în vedere distribuția punctelor din abilitățile principale, am de gând să evoluez Iureș-ul la 17 puncte;
    • Voi putea investi în ceva iteme (o armură de nivel 34, cercei de abanos, un rib mai bunicel ș.a.).


    Legat de abilitățile principale:

    • Aura Sabiei: M2 - 1C (2 cărți reușite / 1 carte eșuată)
    • Iureș: 12 puncte
    • Vârtejul Sabiei: 0 puncte
    • Izbitură: 0 puncte
    • Incizie Triplă: 0 puncte
    • Puterea Vieții: 0 puncte


    Yang/Won/Gaya

    • LegendaGRI
      • Yang: 1,9 kk (-17,3 kk față de update-ul anterior)
      • Won: 0
      • Gaya: 0
    • ShopGRI
      • Yang: 1,0 kk (-3.5 kk față de update-ul anterior)
      • Won: 0

    Am cumpărat cu 21 kk un RIB+9 care, momentan nu are bonusuri foarte bune, din contră.. are o pagubă medie destul de mică.

    Am câteva cărți farmate de la metine și mai multe obiecte puse la shop, deci îmi voi reveni încetî


    Status abilități secundare:

    • Limbi Shinsoo: 2 (2 cărți reușite / 3 cărți eșuate)
    • Limbi Chunjo: 1 (1 carte reușită / 4 cărți eșuate)
    • Chemare cal: 1 (1 carte reușită / 0 cărți eșuate)
    • Călărit: 6 (6 medalii de cal investite)
      • Am făcut rost de Iarba Maimuței Ușoare pentru a învia calul și am avansat cu 2 nivele față de update-ul anterior.


    Statistici Eveniment CRĂCIUN

    • Șosete livrate: 5 bucăți
    • Premii câștigate:
      • Yang: 50.000

    Momentan atât, o să revin cu actualizări. Până atunci, aștept sugestii, propuneri și sfaturi.


    Mulțumesc mult,

    LegendaGRI <3



    image.png

    Edited 3 times, last by Kanort: Am gresit nivelul ().

  • UPDATE 6


    Un update destul de măricel și cu câteva lucruri importante! M-am pus deja pe picioare și am revenit, destul de bine, cu noutăți mai bune.


    Am început să investesc în iteme, prima achiziție fiind o pereche de cercei de abanos +0 pe care am reușit să-i avansez până la +4.


    Vânzarea de cărți/pietre merge destul de bine, am făcut în câteva ore mai bine de 8kk.


    Informații caracter

    # NIVEL GRAD VIT INT STR DEX
    ACTUAL 33 2552 75 3 44 3
    UPDATE +3 +228 +5 +0 +9* -8**


    * +7 Putere de la Cerceii de abanos +4

    ** -8 Apărare de la foștii cercei



    Legat de abilitățile principale:

    • Aura Sabiei: M2 - 1C (2 cărți reușite / 1 carte eșuată)
    • Iureș: 15 puncte (+3 față de update-ul anterior)
    • Vârtejul Sabiei: 0 puncte
    • Izbitură: 0 puncte
    • Incizie Triplă: 0 puncte
    • Puterea Vieții: 0 puncte


    Yang/Won/Gaya

    • LegendaGRI
      • Yang: 3,7 kk (+1.8 kk față de update-ul anterior)
      • Won: 0
      • Gaya: 0
    • ShopGRI
      • Yang: 8,3 kk (+7.3 kk față de update-ul anterior)
      • Won: 0


    Status abilități secundare:

    • Limbi Shinsoo: 2 (2 cărți reușite / 3 cărți eșuate)
    • Limbi Chunjo: 1 (1 carte reușită / 4 cărți eșuate)
    • Chemare cal: 1 (1 carte reușită / 0 cărți eșuate)
    • Călărit: 7 (7 medalii de cal investite)


    Statistici Eveniment CRĂCIUN

    • Șosete livrate: 10 bucăți
    • Premii câștigate:
      • Yang: 50.000
      • Piatra Spiritului: 1 buc

    Momentan atât, o să revin cu actualizări. Până atunci, aștept sugestii, propuneri și sfaturi.


    Mulțumesc mult,

    LegendaGRI <3


    image.png

  • Prezentare facuta foarte fain! Trebuie sa subliniez asta.

    Cat despre sfaturi, doar continua sa faci ceea ce ai facut pana acum, bucura-te de joc fara a te compara cu X sau Y si incearca sa gasesti partile bune in fiecare realizare ^^.

  • UPDATE 7


    Probabil cel mai mare update de până acum!


    A fost o perioadă plină și m-am focusat mult pe crescut și pe creșterea capitalului. Am reușit să evoluez calul și la momentul actual strâng bani pentru o brățară de argint +9 și pentru un rib sau o armură mai bună.


    Am renunțat la vechea breaslă deoarece aceasta este inactivă, iar la momentul actual sunt în căutarea uneia.


    Pentru a nu rămâne în urmă, am început să investesc și-n biolog.


    Așa cum spuneam și-n update-urile anterioare, o să rămân o perioadă bună la nivel 35 până reușesc să achiziționez o bună parte din itemele necesare pentru a avansa în nivel (un nou target e nivelul 55).

    Prezentare facuta foarte fain! Trebuie sa subliniez asta.

    Cat despre sfaturi, doar continua sa faci ceea ce ai facut pana acum, bucura-te de joc fara a te compara cu X sau Y si incearca sa gasesti partile bune in fiecare realizare ^^.

    Mulțumesc mult de sfaturi, mă ajută enorm la moral!


    Informații caracter

    # NIVEL GRAD VIT INT STR DEX
    ACTUAL 35 5677 82 3 47 3
    UPDATE +2 +3125 +7 +0 +3 +0

    Legat de abilitățile principale:

    • Aura Sabiei: M2 - 1C (2 cărți reușite / 2 cărți eșuate)
    • Iureș: M2 - 1C (2 cărți reușite / 2 cărți eșuate)
      • Am folosit 3 BU Iureș pentru a putea evolua abilitatea la 17 puncte.
    • Vârtejul Sabiei: 0 puncte
    • Izbitură: 0 puncte
    • Incizie Triplă: 0 puncte
    • Puterea Vieții: 0 puncte


    Yang/Won/Gaya

    • LegendaGRI
      • Yang: 34,9 kk (+31.2 kk față de update-ul anterior)
      • Won: 0
      • Gaya: 0
    • ShopGRI
      • Yang: 13,1 kk (+4.8 kk față de update-ul anterior)
      • Won: 0

    Status Cercetările Biologului:

    • Dinte de orc: 1 / 10 (1 dinte reușit / 2 dinți eșuați)


    Status abilități secundare:

    • Limbi Shinsoo: 6 (6 cărți reușite / 6 cărți eșuate)
    • Limbi Chunjo: 3 (3 cărți reușite / 9 cărți eșuate)
    • Chemare cal: 4 (4 cărți reușite / 3 cărți eșuate)
    • Minerit: 0 (+0 nivele față de update-ul anterior)
    • Pescuit: 0 (+0 nivele față de update-ul anterior)
    • Călărit: 13 (+6 nivele față de update-ul anterior)
      • Am reușit să evoluez calul, avem un membru pregătit și ARMAT pentru luptă.


    Statistici Eveniment CRĂCIUN

    • Șosete livrate: 45 bucăți
    • Premii câștigate:
      • Yang: 400.000
      • Piatra Sufletului: 2 buc
      • Pergament Piatra Spiritului: 1 buc
      • Fructul Vieții: 1 buc

    Momentan atât, o să revin cu actualizări. Până atunci, aștept sugestii, propuneri și sfaturi.


    Mulțumesc mult,

    LegendaGRI <3


    image.png

  • Foarte frumoasa prezentarea. Felicitari pt efortul depus si mult succes cu contul.

    Ca si sfat, foloseste-te cat poti de evenimente ca sa iti poti face un buget pt un voucher de MD ca sa iti cumperi o manusa site, Face o diferenta enorma acea manusa site. In rest, poti ramane 35 pt iti faci iteme, dar nu uita sa citesti CC zilnic, sa duci biologul si mai ales sa iti faci cioburle, Cu putin noroc poti face un rubin antic ce il vei da cu banuti frumosi. Spor cu farmul, nu te opri si toate cele bune !

  • UPDATE 8


    Primul update legat de echipament și cel mai probabil ultimul update din anul 2022!


    Am evoluat super mult în această perioadă și am reușit să strâng enorm de multe obiecte și yang necesar pentru a avansa caracterul. A trecut mai bine de o săptămână de la update-ul anterior și am enorm de multe informații noi.


    N-am să pălăvrăgesc foarte mult și am să vă las pe voi să descoperiți mai jos tot progresul.

    Foarte frumoasa prezentarea. Felicitari pt efortul depus si mult succes cu contul.

    Ca si sfat, foloseste-te cat poti de evenimente ca sa iti poti face un buget pt un voucher de MD ca sa iti cumperi o manusa site, Face o diferenta enorma acea manusa site. In rest, poti ramane 35 pt iti faci iteme, dar nu uita sa citesti CC zilnic, sa duci biologul si mai ales sa iti faci cioburle, Cu putin noroc poti face un rubin antic ce il vei da cu banuti frumosi. Spor cu farmul, nu te opri si toate cele bune !

    Ți-am ascultat sfatul și am stat o perioadă destul de bună la nivel 35 și, după părerea mea, am adunat ceva iteme până acum. (Am detaliat mai jos ce și cum)

    Legat de drop și de mănușa site, nu știu ce să zic... am avut un drop destul de bun la metine și, sincer să-ți spun, m-am focusat în mare parte pe minerit și pescuit și n-am simțit nevoia unei mănuși.


    Mulțumesc mult de încurajare, chiar au fost foarte de folos sfaturile tale și, sincer să-ți spun, m-am interesat și de evenimente/alchimie și mă pun serios pe treabă. 8)


    În altă ordine de idei, am început să mă organizez mai bine, astfel că am realizat un cont doar pentru a depozita obiecte.


    Ce putea să fie mai frumos în această perioadă de sărbători, decât apariția unui nou membru în familia GRI. Începând cu acest update, vă anunț că avem un BuffGRI în plină dezvoltare.


    În cazul în care nu apuc să mai revin cu un update până la începerea anului, vă urez de pe acum, La mulți ani!


    Informații caracter

    # NIVEL GRAD VIT INT STR DEX
    ACTUAL 35 8659 75 3 52 3
    UPDATE +0 +2982 -7 +0 +5 +0


    Informații iteme

    Tip Descriere / Cost Imagine
    Armură Armura principală la momentul actual.
    Am primit armura și arma de mai jos de la un jucător (vărul meu), cadou de Crăciun. <3
    Acesta s-a mutat pe Sura și nu mai avea nevoie de ele.

    Cost: 0kk
    image.png
    Armă Arma principală cu care farmez la momentul actual.
    Cum ziceam, și aceasta este un cadou.

    Cost: 0kk
    image.png
    Papuci I-am cumpărat la +0 și i-am făcut +4 la fierar

    Cost: 15kk
    image.png
    Brățară Prima investiție făcută a fost în această brățară.

    Am cumpărat brățara fără bonusuri și fără slot-urile pentru finisaje.
    Am investit 6 diamante pentru a debloca toate cele 3 slot-uri.

    Cost: 32kk Brățara + 40kk Bonusurile = 72kk
    image.png
    Cercei I-am cumpărat direct +9 cu primul bonus.
    Am investit momentan doar 2 diamante pentru a debloca 1 slot.

    Cost: 44kk Cerceii + 40kk Bonusurile = 84kk
    image.png
    Armură Una dintre cele mai amuzante și ieftie „investiții” de până acum care mă ajută cel mai mult a fost în această armură de nivel 1.
    Piatra grabei +4 am reușit s-o farmez la metine, iar armura de la magazinul de armuri. :D

    Cost: 0kk
    image.png


    Următoarele investiții:

    • Deblocarea tuturor slot-urilor de pe cercei (investiție mică)
      • Estimez undeva la 10kk, maxim! (mineresc eu foarte mult și-l fac singur)
    • Adăugarea a încă 4 bonusuri pe papuci (investiție medie)
      • Estimez undeva la 40kk, maxim!
    • Cumpărarea unui scut +9, pentagon sau scut rotund (investiție mare)
      • Estimez undeva la 70-100kk + 40kk Bonusurile = 150kk, maxim!
    • Cumpărarea unui colier cu minim 1000 PV (investiție mare)
      • Estimez undeva la 60-80kk + 40kk Bonusurile = 130kk, maxim!
    • Cumpărarea unui coif+9 (investiție mare)
      • Estimez undeva la 50-60kk + 40kk Bonusurile = 100kk, maxim!


    Legat de abilitățile principale:

    • Aura Sabiei: M3 (3 cărți reușite / 3 cărți eșuate)
    • Iureș: M4 (6 cărți reușite / 7 cărți eșuate)


    Yang/Won/Gaya

    An luat decizia să renunț la această categorie, începând cu update-ul următor, deoarece yang-ul se ruleză foarte mult și statistica dintre update-uri era degeaba și incorectă.


    Status Cercetările Biologului:

    • Dinte de orc: 5 / 10 (5 dinți reușiți / 5 dinți eșuați)


    Status abilități secundare:

    • Limbi Shinsoo: 8 (8 cărți reușite / 11 cărți eșuate)
    • Limbi Chunjo: 7 (7 cărți reușite / 12 cărți eșuate)
    • Chemare cal: 9 (9 cărți reușite / 4 cărți eșuate)
    • Minerit: 3 (3 cărți reușite / 3 cărți eșuate)
    • Combo: 0 (0 cărți reușite / 1 carte eșuată)
    • Conducere: 0 (0 cărți reușite / 2 cărți eșuate)
    • Transformare: 1 (1 cărți reușite / 0 carte eșuată)
    • Călărit: 18 (+5 nivele față de update-ul anterior)


    Statistici Eveniment CRĂCIUN

    • Șosete livrate: 85 bucăți
    • Premii câștigate:
      • Yang: 620.000
      • Piatra Sufletului: 2 buc
      • Pergament Piatra Spiritului: 1 buc
      • Fructul Vieții: 1 buc
      • Pergament Binecuvântat: 1 buc

    Momentan atât, o să revin cu actualizări. Până atunci, aștept sugestii, propuneri și sfaturi.


    Mulțumesc mult,

    LegendaGRI <3


    image.png