probleme de logare la cont !

  • Salutare ! Astazi m-am jucat o perioada buna de timp fara probleme..dintr-o data cand am dat sa schimb ch mi-a aparut aceasta eroare cu, Clientul nu poate fi deschis ...am inchis tot si am redeschis , aceiasi eroare! am dezinstalat si instalat inapoi jocul, la fel aceiasi eroare! Rog frumos echipa metin sa ma ajute cumva in privinta acestei probleme ! joc de foarte mult timp pe acest cont si nu doresc sa-l pierd sau sa se intample ceva cu el! Multumesc pentru intelegere si astept o rezolvare cat mai rapida a problemei ! :monster:

  • Salutare ! Astazi m-am jucat o perioada buna de timp fara probleme..dintr-o data cand am dat sa schimb ch mi-a aparut aceasta eroare cu, Clientul nu poate fi deschis ...am inchis tot si am redeschis , aceiasi eroare! am dezinstalat si instalat inapoi jocul, la fel aceiasi eroare! Rog frumos echipa metin sa ma ajute cumva in privinta acestei probleme ! joc de foarte mult timp pe acest cont si nu doresc sa-l pierd sau sa se intample ceva cu el! Multumesc pentru intelegere si astept o rezolvare cat mai rapida a problemei ! :monster:

    sugestia mea , incearca alt net , daca si asa persista , deschide un tichet.

  • Acum ceva timp cand am jucat metin2 am avut un cont creat pe numele pavelrares4 si adresa de email pavelrares4@gmail.com. Am avut 2FA activat si din neatentie am sters aplicatia de pe telefon, iar acum nu mai am acel cod de conectare, cum as putea sa fac sa reintru pe cont? Nu pot face tichet deoarece nu merge sa ma conectez cu GameForge pe sectiunea de tichete. Va rog sa ma ajutati sa imi recuperez contul. Astept un raspuns, multumesc.

  • Acum ceva timp cand am jucat metin2 am avut un cont creat pe numele pavelrares4 si adresa de email pavelrares4@gmail.com. Am avut 2FA activat si din neatentie am sters aplicatia de pe telefon, iar acum nu mai am acel cod de conectare, cum as putea sa fac sa reintru pe cont? Nu pot face tichet deoarece nu merge sa ma conectez cu GameForge pe sectiunea de tichete. Va rog sa ma ajutati sa imi recuperez contul. Astept un raspuns, multumesc.

    tichet aici https://metin2.support.gamefor…dex.php?action=reg&fld=ro , te inregistrezi cu adresa de email respectiva si o parola , si faci tichet.
    https://gameforge.com/ro-RO/support/authenticator aici ai FAQ.

  • Si eu am probleme din cauza faptului ca am activat 2FA .Am facut tikete (6 tikete din data de 16.07), de fiecare data mi-a raspuns alt membru din staff si fiecare mi-a cerut ori sa corectez ceva ori mi-a trimis o lista cu detalii ca sa demonstrez ca este contul meu. Am dat detalii cat mai exacte pe care doar persoana care a creat contul le-ar fi putut cunoaste totusi rezolvare nu s-a gasit. Nu stiu ce as mai putea face sa demonstrez ca este contul meu , de fapt conturile mele pt ca pe platforma am toate conturile, din moment ce incepand cu adresa de Gmail si servarul pe care am creat contul cu caracterul principal adresa pe care era contul inainte de a fi trecut pe platforma Gameforge doar eu ca proprietara o puteam sti. Nu am gasit nicaieri o sectiune unde sa poti discuta direct cu un membru staff in acest fel fiind mult mai simplu sa explic pt ca , cum am spus, tiketele sunt preluate de fiecare data de un alt membru si de fiecare data m-am intors la puntul de plecare....Daca cineva are un sfat util....sau un membru din staff vrea sa ma ajute ...

    :angel:

    Edited once, last by lockn3ss ().