UncowwonRpV CARPATHIAN - activitatea mea -

  • De mai bine de 15 ANI pe comunitatea Metin2. Fost jucator Metin2Ro, actual jucator pe comunitatea fuzionata alaturi de serverele/ colegii nostrii !

    Povestea mea este tare frumoasa, vin de pe serverul Leonis, undeva in octombrie 2009 m-am apucat prima data de acest mmorpg minunat, pe atunci era boboc Metin2Ro, nu implinise nici 1 an, deoarece pe la mijlocul lunii ianuarie 2009 a aparut comunitatea (daca nu ma-nsel) Iar atunci lucrurile aratau totalmente altfel :)

    Ei bine n-am sa detaliez aici toata istoria si cunostintele mele, dar te asigur vizitatorule.. ca te vei amuza si totodata vei simtii nostalgia pe acest Thread , creat de mine.

    Curand am sa postez si canalul de YouTube, dar lucrez la caracterul pe care urmeaza sa-l prezint pe Carpathians :hail:

    Revin pana la final de luna ianuarie

  • Salut Dragii mei ! Am revenit cu un mic clip un mixtape cu evolutia Razboinicului Mental ! va las aici clipul, iar daca va place, m-as bucura tare mult sa dati un fuc#ing THUMBS UP !:thumbsup:

    Thankx !

  • :hi:Tare mi-era dor sa vin cu un mixtape asa ca am venit cu o zi din viata mea de mape beta comprimat intr-un minutel ! :teddy:



    va multumesc mult celor care va dedicati putinul timp din viata voastra, clipurilor mele. Inseamna Enorm ! :)<3