Posts by alpinasro

    Ce prostie, de 2 ani n-au fost in stare sa gaseasca pe cineva sa repare clientul si pentru cei cu procesor AMD.. si ca sa scapam de erori sa bagam tot noi bani sa ne luam alt pc, fereasca-ma :))

    Apropo de ce naiba merge mai prost metinu pe procesoarele de la laptop, problema persista de cand mergea 1 client in 100%Cpu, acu se simte la meley merge ca naiba, trage procesoru greu tare. Ce naiba au bagat astia, te scaneaza astia 24/24 sa vada de hack uri.

    In loc de 10-11-12 w , nu cred ca saraceste nimeni cu 50 de lei pe luna , distractia costa ! Daca toata lumea ar face cum spui tu sa cumpere vouchere , cu ce mai tii jocul asta viu ? Gandeste-te ca metin2 are o varsta , au ramas doar pasionatii , nu mai baga playerii noi la socoteala pentru ca sunt extrem de putini si clar metin2 nu se gandeste la ei .

    Te si distrezi maxim pe metin, pe langa faptu ca farmezi ca un robotel dar nu merge cartea de munca, maa8 bagi si cascaval, cand poti juca alte jocuri unde item shopu favorizeaza playerii cu maxim 10%

    Treziti-va si faceti serverele astea temporare, jucabile !!!!!!! Nu e posibil asa domn'le, NU DROP, NU EVENIMENTE, NU ARME EROI, NIK !! Ar trebui sa fie servere unde sa te distrezi nu sa te enervezi ! 2ch cu boti ! Le dai un branci si primesti crash !

    “pestele de la coada se impute”, jocul e prost construit si merge spre mai rau, eu sincer m-am saturat sa mi se ia mie tot timpul de la gura si sa nu reuseasca sa incurce cu ceva botii, ( platforma, sistem nou de fishing, crash uri etc). Sunt boti si pe alte mmo, dar ce vezi pe metin te sperii, prea multe utilitati, speed, teleport, omoara mobi de la 1000km, te blocheaza si pe tn, urmeaza sa iti controleze si tie contu si te-ai dus.
    ma gandesc cu groaza, ca playerii mici nu pot avansa din alchimie/ minerit
    Trebuie evaluata situatia de ce folosesc botii hack ( se vinde yang? Este jocul prea greu? Este jocul pay2win? Care e satisfactia sa joci parlitu asta de joc cu hack?

    Contra, poate baga un event de baloane, mai o tombola mai niste sosete, mai niste conturi noi de meley cine stie, mai niste conturi de boostat breasla, nu-mi surade ideea cu inchiderea serverului, exista alte metode de stopat botii

    Desi joc pe Polyphemos sunt pro, mi se pare ca ar trebuii sa fie permanent pe toate serverele. Pe poly poate sa ramana cate 4 wb pe zi, iar pe celelalte sa fie cate 1 seara.

    Doar BlackLegion are parte de pvp pe carpathians in rest toti playeri spun ca nu exista pvp, oricum el ar trebuii sa mearga sa creasca in v5 manual nu sa stea pe forum sau la pvp.

    Nu te mai lua dupa BlackLegion ca omul este gica-contra la toate propunerile noastre, una la mana are niste argumente foarte stupide, omul este foarte frustrat pe evolutia altor playeri, traieste in lumea lui pe joc, si daca stau sa ma gandesc posibil sa fie ala care se bate cu pumnul in piept ca face pvp dar el nu bate un player cu opaca. Se incearca pe tot posibilul sa aducem ceva nou pe serverul pe care jucam, dar se pare ca degeaba iti bati capul

    WorldBoss este bine venit pe server charpathians indiferent de ce zice BlackLegion, deci nu ezita sa crezi ca o sa avem acest eveniment si noi. Succes :thumbsup:

    treaba cu pet grab-ul pe metin2 e teapa secolului, un pet pe 30 z pe alte jocuri costa maxim 5 dolari, pe metin 60 euro :))), plus de asta bici nu are un sistem unde sa nu mai culeaga materiale, licori si prostii