Posts by Coacaze

    PRO,evenimentul de 100 xp este tot ce imi doream pe rubinum,ar fi frumos sa il prelungeasca cu o zi macar...

    Așa credeam și eu pe serverul România, însă trebuie să știi că dacă evenimentul de 100% EXP bonus este activ, nu merge să iei bonus-ul de la Uriel, ceea ce înseamnă că dacă ai sub nivel 40, beneficiezi doar de 20% bonus EXP, adică ai 100% EXP bonus de la eveniment, în loc de 80% de la Uriel, însă dacă ai peste nivel 40, beneficiezi de 60% EXP bonus, pentru că primești 40% EXP de la Uriel, la "Puterea Intelepciunii" începând cu nivel 40... Nu știu dacă este un bug sau dacă așa este gândit.

    Vreau să aud și părerea voastră, din cauza mentenanțelor ce au avut loc în ultima perioadă. S-a pierdut foarte mult timp din mănuși site, inel site, respectiv evenimentele active (evenimentul de EXP bonus 100%, respectiv eveniment-ul cu card-urile monstru). Dacă tot nu se primește timpul înapoi la amulete, inel site, mănuși site, costume, freze, skin-uri, etc, ce mai avem și folosim noi, măcar să țină cu o zi mai mult evenimentul.


    *Când scrieți PRO / CONTRA, ar fii frumos să lăsați și un argument ca să se ia în considerare, altmiteri este împotriva regulamentului acestor topic-uri, mult succes la joc, tuturor!*