Posts by Jesus

    Albastrul e puţin în stilul a ceea ce vezi când mergi la cinema de îţi trebuiesc ochelari 3D dar totuşi aici pe forum e citibil.


    Recomand să consulţi un oftalmolog dacă din perspectiva ta e necitibil, e posibil să ai nevoie de tratament.

    Nu te obligă nimeni bra...e un update de software.

    Ai şi tu un iPhone 11 Pro şi după o lună se schimbă iOS-ul de la 13 la 14, dacă nu faci update, nu-l mai poţi folosi. Ce faci ?

    După mintea ta, arunci iPhone-ul la gunoi că te obligă să-i faci update, nu ?


    Mai adaptează-te şi tu la schimbări, câteodată sunt bune pentru jucător (cazul de faţă).

    Dacă rămâi la aceleaşi obiceiuri se atrofiază creierul la tine, după te plângi că nimic nu e nou, când defapt e creierul tău care stagnează.


    cate vrei !

    Cu e chiar aşa, de exemplu pe o adresă am introdus 33 de conturi şi după nu mai puteam adăuga. Pe altă adresă am introdus 26 şi după nu a mai mers, variază. O veni o zi când o să ni se spună oficial probabil.

    Sa nu crezi ca nu stim de ce folosesti tu VPN

    Privacy prietene.

    Indiferent că e vorba de mine personal sau de altcineva, nu ai cum să interzici dreptul persoanei la privacy.


    ON Topic: La mine personal au fost eliminate acele interdicţii pe conturile adiacente, în prezent mă pot loga pe toate conturile [de pe acelaşi IP].

    Mi-e şi teamă să mai folosesc VPN la cum te acuză cei din echipă...

    Asta e chestie logică de privacy, nu poţi interzice utilizatorului să folosească un VPN - e ca şi când ai interzice dreptul la liberă exprimare sau dreptul la opinie.

    Normal că GF a formulat regulamentul astfel încât să beneficieze de datele utilizatorilor pentru că informaţie = bani, respectiv putere.


    Posibil ca această problemă şi anume Jocul este indisponibil pentru tine. Te rugăm contactează Suport. să existe din cauza faptului că sistemul de securitate al clientului GF observă conectarea pe un cont de pe mai multe adrese IP şi atunci pune o interdicţie contului.

    Aceasta este o problemă mare care trebuie rezolvată neapărat pentru că GF pot fi daţi în judecată foarte uşor şi să piardă procesul din cauza acesui glitch de securitate.

    HalfOp sau Web, ar trebui să raportaţi această problemă mai sus cât mai repede, până nu se ajunge la vreun proces în instanţă.

    La mine, personal merge acum. M-am relogat şi totul este okay, nu mai primesc eroarea. Deci a fost nevoie să aştept aprox 3 ore ca să meargă. Am stins compul şi l-am reaprins după 3 ore, merge. Fie a fost de la mine ceva, deoarece folosesc NordVPN des şi s-a speriat Clientul GF că am diferite IP-uri, fie problema a fost de la ei că au văcut vreun update la client.

    Salut Alex, te binecuvântez! :haha:


    Ce voiam să întreb este: De unde fascinaţia legată de regatul Galben, mai specific Map1 ? Care ţi-e povestea ?
    (am observat asta în cererile pentru semnături)