Posts by Horus1251

    Se pare ca se repeta povestea cu banurile in masa daca iti mai amintesti, din pacate si atunci am fost nedreptatit. Cont de lvl 61 banat pe motiv de external tool use, bine ca eram cat de cat la inceput si nu a fost decat o paguba de 20-25w. Nu stiu unde vor sa ajunga cu astfel de magarii insa pe mine ca si player m-au pierdut. Suntem mult prea multi in situatia asta iar suportul de la gameforge nu face altceva decat sa dea un raspuns copy paste tuturor fara cea mai mica verificare( Cica cumva sistemul lor a detecat ca s-a folosit ceva strain). Cu totii stim cat de bun este sistemul lor astfel incat acea protectie implementata de ei a putut fi sparta de nenumarate ori de catre tehnicienii de la bob care si astazi inca activeaza. Pur si simplu fara cuvinte.

    Buna ziua, am incercat cam 3 conexiuni de internet diferite+ restart la router, din pacate nu am ce sa fac decat sa astept raspuns la ticket. Am mai facut pe un cont iar inca astept raspuns de pe 21.

    Salut, am primit eroarea cu jocul indisponibil si din cate vad mai multe persoane din comunitate o au, exista vreo rezolvare? Am putut acum 3 zile prin reinstall la gameforge si la metin sa scap de ea, insa astazi a aparut din nou, am facut ticket la support dar inca nici un raspuns.