Posts by urage1121

    Aici cred ca si-au facut-o cu mana lor, Nu sunt expert in platforme dar exact cum se spunea mai sus, din cauza alchimiei, event profet si hack-uri, oamenii sunt nevoiti sa iti creeze sute de conturi pe care mai apoi sunt abandonate, se deschid zeci de pagini de joc simultan si cred ca asta produce probleme la server, ieri vazusem la alchimist 16 conturi de 50 simultan frate, lumea a inebunit vor cat mai mult si cat mai mult.

    Era foarte simplu sa interziceti crearea de conturi sau caracterelor una dupa altul sau sa fie un minim de ore de joc pentru a putea de ex sa poti face cor, asa lumea ramanea cu 5-10 caractere nu 100.


    La fel si eventul profet, daca ar fi fost ca in anii trecuti cand doar un caracter putea face fara orpire setul de tarot, toata lumea ramanea pe 1 dar posibil sa gresc si porblema sa fie din alta parte. insa cred ca trebuie discutata si asta.

    ma da ce idee buna fa-ti si tu ma daca poti atatea conturi

    Fuziunea asta minunata polyphemos corundum de ce suntem noi obligati sa jucam in contentul polyphemos adica bosii cu 30 % mai mult pv 20% mai multe daune fara yang de la mobi etc daca vroiam sa joc cu un asa content ma apucam de la bun inceput pe polyphemos si nu investeam mii de euro pe corundum ca acum sa ma trezesc ca toata investitia este egal 0 pe acest server vi se pare normal sa joc pe un content pentru care nu am optat de la bun inceput voi deja ne obligati sa jucam cum vreti voi ce vreti voi din dmg ati scazut la anumiti bosii inca de pe corundum acum ne obligati sa jucam pe ceva pe care eu personal nu am vrut nu stiu restul dar eu nu vreau acest content sub nici o forma mi se pare pura bataie de joc DECI INCA ODATA NU MI SE PARE NORMAL SA JOC UN SERVER CU CONTENTU RESPECTIV DACA EU NU AM VRUT DE LA BUN INCEPUT DACA REPET DACA VROIAM ACEST CONTENT MA APUCAM DE LA INCEPUT PE POLYPHEMOS DAR VOI IN SCHIMB VRETI SA CASTIGATI BANII PE CARCA NOASTRA SA FACEM ALTE ITEME SA INVESTIM ALTI BANII DOAR SA PUTEM FACE CE FACEAM INAINTE DE FUZIUNE

    da ma ne fuzioneaza sa mai poata ei sa deschida inca 1 si inca 1 si tot asa si noi trebuie sa suportam toti ratati care vin de pe serverul fuzionat si ne mai ia si din ch-uri dupa ce ca la orice event nu ai loc acum fuzioneaza 2 servere cu 9 ch-uri si face 6 bravo sa imi bag direct ceva in jocu asta