Posts by iancuiuliandaniel

    N-are de ce sa fie un esec, e doar un server nou, cine vrea sa joace va juca. Nu are rost sa zic de restul serverelor, dar toate vor fi afectate intrun fel sau altul. Sincer mai bine aveam o fuziune generala a servelor, sa se faca un singur server si bun, plin de evenimente si de playeri, dar nah... marketing.

    este a fost si va ramane un esec cand in ziua 1 la iesriea din map1 spre biolog deja ma intreceam cu botii de farmat yang ca sa prind un caine viu. cum sa faci asa ceva sa permiti asa ceva cand ai si atac automat? auto farm bot macro?. A fost doar o simpla amscarada de a mai ciuhulii niste banuti pentru sarbatorile de sfarsit de an.

    Contra,
    Ce-i ce au de jucat joaca oricand indiferent ca este eveniment sau nu, in caz ca este va fi un bonus pentru ei. Chiar este necesar sa fim sclavii eventurilor? Murim fara vre-un event? Eu consider jocul placut si fara... Si asa cand se anunta cu 2 zile inainte vre-un drop de CL sunt ocupate toate ch-urile... apoi acei playeri ce fac? intra si le vand peste 5 luni cand iar e un event ce le convin? Cu ce ma ajuta pe mine ca intra unul la event ma limiteaza in privinta metinelor gasite/ mobilor si ala oricum intra pe joc doar la eventuri din an in paste nu se apuca sa se bucure de drop?

    draga coleg, asta e si farmecul jocului, daca nu faci fata provocarilor si inamicilor ce iti fura un metin, e mai bine sa mergi intro harta mai mica unde faci fata si ai o sansa de drop ami ridicata datorita faptului ca poti domina armate de monstrii, pro pentru calendar pe toate serverele sa fie un echilibru.

    LA MINE PROBLEMA IE URAMATOAREA

    deschid 6 cliente si daca le inchid nu ma mai lasa pe joc

    zice joc indisponibil si astept 2-4 ore si merge

    is obisnuit cu treaa asta

    dar ce faci cu 6 cliente magazine boting , minerit excesiv? farmezi singur instante de bossi? eu pot duce 10 sesiuni active, de care nu am nevoie, pot opera 3 sesiuni in multi tasking pe 3 monitoare, si tot nu am nevoie de 6 conturi ca tine:)

    Mai nou pe langa disconect, si contul tau este deja conectat, siatutie care te face sacrezi ca contul tocmai tia fost furat, mai te trezesti si cu boberi boti de farm in mapele de lvl 20 -40 farmand oriunde unde nu exista monstru cu atac la distanta, mai multa bataie de joc pentru ca cumapar premium manusi site , a3a mana doar sa ai un drop decent de licori rosii, dar unu sarac care nu are o suma de bani si joaca de placere 2 ore pe zii ce face il aruncati la gunoi este?

    Bataie de joc de servere , de 2 saptamani, primesc delogari in timp ce bat mobii, primesc erori de conectare, primesc notificari ca contul imi este logat deja , cand defapt contul meu este inactiv de mai bine de 10 ore. Sar putea ca DEveloperii sa incerce inregistare servere pe 5G, sau achizitionare de servere mai performante pentru a fii in pas cu restul lumii? Este o insulta sa joci in asemenea mod , cu pierderi de conexiune, doar ca o platforma nu face fata cererilor clientilor, Ce sa mai spun de super piata implementat ? crashuri daca stai pe loc, lag delay inimaginabil de la super premium shopuri. Nu am un jeg de pc, Ba din contra detin echipament de gaming Hy-End. Sa va spun cam cati woni miati datora pe licori mantii consumate in ultimele 2 saptamani pe 5 caractere ce tot ia aceste crashuri stupide?

    Detin un sura de 77 P tais , G5 teama , P armura vrajita , M7 risipa (1/7) cu 65 citite concentrate:) . Sa continui cu masterele la sura sau sa creez un war de 35 sa-i fac aura G ?! Astept pareri , multumesc !

    Parere mea este tinete de sura, si citeste skilele la razboinic aura, rezista mult mai bine la farm sura arme magice decat aurarul, forta vietii iti va spune si dece cred eu asta, metinele de lvl 90 in sus iti vor da acelasi raspuns cand se vor spawna monstrii din ele.

    Joc de peste 10 ani metin,din totdeauna a existat bugul atacului de pe cal,cand fugi din mijloc mobilor actionand atacul de pe cal la militar...daca faci acest lucru te sinucizi cum ar veni,nu vad logica,daca ataci de pe cal sa fugi din mijlocul mobilor sa tot scoata dmg pana ajungi sa te dai repede jos de pe cal.

    Ai dreptate aici degeaba esti invizibil , pentru ochiul tau nu esti si pentru mob, aceea invizibilitate, ar trebui sa iti confere, gen 3 secunde safe sau invincibil, in schimb nu face asta pecat pentru playeri nu si pentru monstrii. Si doar te face invizibil, poti fii batut si de jucatori, in acea invizibilitate, tot bug exploite este.

    Bug Mirnie NPC, nu poate fii indeplinit questul datorita medalionului, ce il colectelezi de la fratele mort, medalionul are infatisare de casuta goala indeplineste gen, 2 functii iar Mirnie nu vede itemul in inventar, am testat cu 4 medalioane de la caractere diferite si mutate pe acelasi cont, pe caracterul principal, la fel fara succes. Va multumesc