Posts by Busuuu

    Mai bine nu mai deschideti niciun server, eu am asteptat sa se deschida un sv nou frumos cu tot ce trebuie, dar vad ca voi cam muriti de foame acolo in companie..Voi acestia din staff, va jucati macar acest joc?Sa bat un boss din yohara pt a-mi transfera inventarul si alchimia?Voi stiti ce echipament trebuie ca sa bati in turn, sa nu mai zic de alte mape.Va rog sa imi explicati in 2 randuri cu liniuta avantajele pe care le am pe acest server, hai ca va ajut eu, niciun avantaj.Ce are serverul : - 2 ch (bataie de joc)

    - 5 bless uri daca bat 1 boss din yohara ( foarte amuzant )

    - Battle Royale ( un event fara sens, care nu are niciun rost in acest joc )

    - Turneu PvP ( te ... pe el )

    - monede tigru ( meh.. 1 orison odata la luna )

    - exp la uriel ( ceva normal )

    - Cufar ucenic , dar fara arme eroi ( fara arme eroi ca sa bage prostii medie pe otravita si fms la inceput si sa ne chinuim ca si cainii sa va batem bossu din yohara )

    - Batalia celor cinci altare ( nici nu inteleg de ce v-ati chinuit sa faceti asa ceva )

    - puterea tigrului ( care nu se poate folosi pe server )


    Imi poate explica si mie cineva ce avantaje am pe serveru asta???Are mai putine lucruri decat orice server deschis actual, pentru ce sa ne chinuim?Ca sa-mi bag casa in monede dragon sa iau o amuleta de 60 zile ca am batut primu boss?

    In fine, multa bafta cu serverul, pacat ca nu se vrea sa fie imbunatatit acest joc.Parerea mea e ca deja suntem o batjocora pentru voi.Atat am avut de zis.

    Versiunea noua insemnand maine la mentenanta sau pe 24 cand vine noul update?

    De 2 zile am intrat si eu in yohara, as vrea sa va intreb ce e chestia aia rosie de sus din bara "prezenta sung mahi" care sta timp de 1 ora cand intru in aria gwang(a doua harta) si de ce nu primesc +10 la fiecare status( str res int vit) cand eu am cumparat ajutor sung-mahi de pe site.

    Am atasat o imagine sa vedeti la ce ma refer cu "chestia aia rosie"