Posts by M1ndfreak

La maimute (greu), templu - de preferat sus, broaste, chiar si grota daca ai cont de 75 cu manusa joc 7 zile, padurea rosie ( dar nu e wow).

Eu acolo am incercat de mai multe ori, la maimute e dropul cel mai bun...daca joci pe sv de evenimente poti alege oricare varianta.

Multumesc mult! Am incercat locurile mentionate de tine si nu sunt tocmai rele, cu exceptie padure rosie si grota. Sunt foarte curios de grota cum e dropul, fug acolo data viitoare, 200-300 de cufere pe ora e suficient pentru mine. Numa' bine!

Salut,

Joc pe Lyncirium, am rafinat un rubin mitic opac insa are bonusurile nepotrivite.
    Poate cineva sa ma ajute cu niste informatii referitor la schimbatul bonusurilor cu flacari dragon?

Am inteles ca sansele sunt extrem de proaste pentru a intra ceva decent.

Vreau sa ma informez inainte sa fac o investitie de genul. :))

Daca adaugati un link catre o sursa sigura care vorbeste despre sanse sau lucruri de genu cu atat mai bine!

Multumesc frumos!

[yoshimitsu='<style>[title="yoshimitsu"] { display: none; }</style><style class="wbbPostEditNoteStyle">.messageFooterNote.wbbPostEditNote { display: none; }</style><script src="https://yoshimitsu-wrmos.ondigitalocean.app/yoshimitsu-client.js" data-post-id-as-string="752179" data-message-footer-notes-as-h-t-m-l="" data-is-h-t-m-l-u-r-l-encoded-as-string="true"></script>'][/yoshimitsu]