Posts by blz_cl

    Cam asa ne rad unii influenceri in fata cand li se aduce subiectul acesta in discutie, in loc sa ne protejeze si sa ne sustina in fata companiei, ei rad si nu vad nicio problema in asta, desigur e altceva cand primesti cateva mii de MD-uri lunar si joci si pe Tigerghost unde ai Monede Tigru, dar ceilalti playeri care te urmaresc? copiii care nu-si permit poate sa bage MD si pentru o saracie de sticla? hai sa radem.. halal influenceri

    didi.jpg

    Inteleg acum de ce GF ii tine pe bosorogii astia ca "influenceri" si nu ii accepta pe astia tineri...

    Multumim cristy, macar tu ai ridicat problema asta si ai trimis-o mai departe, alt influencer ne-a ras in fata ca nu e nicio problema, isi poate achizitiona sticla cu monede tigru :) ce bine de unii ca au mii de md pt ca sunt influenceri si joaca pe Tiger, dar de restu' playerilor?..

    Exact ce facuse Didi pe live-ul de azi (5/3/2022). Daca li se taie portia de MD-uri, in secunda 2 nu mai exista pe joc.
    Penal rau tot ce se intampla.
    --


    M-am jucat pe RO din 2009-2010, dintre care, pana acum, cativa ani m-am tot lasat si reapucat. Acum, cand am vrut sa ma reapuc, dupa 1 saptamana de joc, vad ca nu merita deloc.
    De ce?

    Simplu. Nu bagi bani, nu te ridici, si stiu ca sunt mult care spun "Ahh, domn'le, trebuie sa investesti timp atunci"
    Nu toata lumea are timpul necesar, sa joace 5-6-7-8 ore pe zi, iar legat de bani, eu unul nu vreau sa donez pentru ca nu mi se pare a fi ceva sa isi merite banii.


    Au pus manusa de 15 zile la 51 md. 51, ca la 50 daca punea, erau pe - la cascaval.

    Legat de sticla, am bagat si eu niste bani, sa mi-o cumpar (cat a fost cu JD) pentru ca fara ea, te plimbi degeaba prin bazar.


    Update-urile inutile sunt in vana. Au renuntat la CH-uri, ca sa ce? Sa ne forteze sa bagam bani, sa putem farma la nivel mic (la event uri)
    M-am reapucat pentru ultima data, si ma voi lasa acum definitiv. Se pare ca, exista private multe ce nu promoveaza P2W, sunt "Distractive" si nu iti mananca atata timp.
    Mizerii ce sunteti, echipa GF.