Posts by NorthsStar

    Salut ! Am cumparat cu aproximativ vreo 3 ani un clopotel +8 orhideie pgm 49 am dat + si sa dus la +0 am tot incercat in toti acesti anii sa il + sperand ca ajunge la +9 dar nici o data nu a trecut de +6 maxim . exista vreo solutie vreo metoda inafara de pietre fermecate , anumite pergamente de la licitatie sa sper ca va trece de +6 . e bug oare ori e jocul destul de prapadit in cat sa ajuns ca nici un item sa mai reuseasca ? multumesc orice sugestie e bine venita ;)

    Eu as dori inbunatatirea modului de a juca acest joc ceva pietre metine in + si pe mapele normale , scoaterea acelui joc ,, dice'' ce a adus saracia pe servare , adaugarea upurilor lipsa sau posibilitatea de a le putea dropa , un drop decent , marirea ratelor de experienta , ratelor de + si nu daor a ESUARI fara numar alchimie / iteme , rezolvarea bugurilor si ceva PREMII DECENTE LA ,, TOMBOLA & MOS CRACIUN / CALENDAR DE EVENIMENT '' ceva premi decente ca nu mai premii ridicole : 15 minereu , licoare rosi sau albastra , mos craciun 10 /50k eventaul piatra stafiei..... un staf ce se face preznet in joc pe mape nu doar aroganti pe forum . si lista poate continua ....

    Salutare ! Poate o parte dintre voi ati avut curiozitatea sa intrati in platoul elementelor , intrarea acolo costa 5kk mobi de acolo da in tine mai ceva ca un tun te omoara:minigun: dai oras sa reintri pe platou alti 5kk sau 10kk . destul de jignitaorea acesta taxa si destul de exagerat daca doresti sa reintri pe platoul elementelor + inelul hidran care fara el nu poti ajunge in acel port .Taxa la orice ai vinde pe magazin ( shop ) e ridicola pe nici un joc existent nu sa impus taxa la vanzarea unui obiect :dash: , dropul e 0 , sansele la + 0 iteme , alchimie , vanzari :dash: si exemplele pot continua . multumesc