Posts by Omega

    Pro cu toate cele 3.


    1. Din ce am reusit sa observ nu foarte multa lume are nivel campion si mai ales este extrem de greu, ca si om de rand cu job si familie sa poti da level campion, indiferent de cati bani bagi. Am incercat si cu 530% XP sa dau level, momentan sunt la 81 numai ca am renuntat la misiune din cauza faptului ca intr-o ora abea dau un level, in conditiile in care nu de DMG este problema (80 fulger cu 80 diavol, alchimie mitica opaca full si P aura). Ai hype o zi, doua dupa incep sa-ti cad ochii de plictiseala cand vezi ca tragi camere intregi (5/13/45) si faci 1-2% XP din toata lura. Adaugand atacul automat, instant inseamna ca poti sa lasi contul peste seara sau cat timp esti la lucru sa poate creste pentru tine.


    2. Cu ticketele de transfer sunt de parere ca nu ar afecta absolut cu nimic piata de pe restul serverelor de pe care ti-l transferi, sau vice versa. Pe Carpa sunt destule iteme care stau si zac in bazar, care poate multe persoane si le-ar dorii pe serverul pe care joaca ei, de la talismane+200, la zodiace sau arme sarpe cu bonusuri perfecte.