Posts by CellthiC

    Va bateti joc de jucatori !
    Deja ati intrecut masura. De cand s-a facut tampenia asta de fuziune nimic nu mai merge cum trebuie.
    V-ati axat numai pe castiguri personale iar problemele pe care le intampina serverele si jucatorii care investesc banii lor si timpul lor le ignorati in totalitate !!!
    Ma refer aici la cei responsabil cu intretinerea jocului. Va doare in partea dorsala de noi, cei care suntem beneficiarii directi.
    Nu se poate asa ceva!
    In fiecare zi lag, deconectari nenumarate, erori de conectare la server etc...
    Sa va fie rusine !!!!!!!!!!!!!!!!


    *Avertisment pentru limbaj agresiv. Rylich

    Ce se intampla, domnilor din staff, cu serverul Scorpius??? In ultima saptamana, in fiecare zi cade serverul, iar seara tot la 5 minute.
    Am vazut ca multi si-au exprimat nemultumirea dar nu am vazut niciun raspuns din partea unui membru al forumului sau al jocului.
    ne puteti lamuri de ce? si cand? se va rezolva problema.


    off: "Felicitari" pentru un event de toata jena! si bafta la incasat banii din item-shop.

    Salut. Am cateva intrebari pentru care am nevoie de raspunsuri de la cei care se pricep.
    Am un war mental (lv 71 deocamdata) si m-am gandit sa imi fac un set de iteme pentru V3/V4. Asa ca am adunat:
    1. EE +9 (finisati) - 10% rezistenta sageti, 20% diavol, 3% rezistenta otrava, 15% 2 maini, 6% sabie
    2. Bratara Aur alb (finisata) - 3% patrunzatoare, 20% diavol. 5% daune absorbite de PV, 10% vampiri, PM+20
    3. Vultur +9 - 6% blocare atac, 10% diavol. aparare necunoastinta, 10% animale, etc
    4. Cizme Piele +9 - 6% sabie, 8% incetinire, PV 2000, PM 50, 5% viteza atac
    5. Otel +6 - PV 1500, +30 atac, 10% resitenta sageti, etc
    6. Mortala +9, 10% daune absorbite PM, PV 2000, 3% daune absorbite PV, 15% rezistenta sageti, +15 atac


    Pe langa astea mai am deocamdata Colier Aur alb (finisat) - 12% regenerare PV, PV 2000, 5% patrunzatoare, etc si Magnetica +9 - 8% otravire, 20% diavol, Putere +12, 10% animale, etc.
    Voi lua si coif cu 20% diavol.
    Intrebarile mele sunt:
    1. Pentru mental e potrivita bratara aur alb de mai sus sau e mai buna una lacrima cer +9 20 diavol?
    2. Dintre cele 2 armuri care ar fi mai buna? sau niciuna? (mentionez ca am aparare cu corp G10 activat, in jur de 890)
    3. Ar merge Magnetica de mai sus sau trebuie neaparat Otravita? (deocamdata am atac in jur la 980)
    4. Sa schimb colierul cu unul de Aur +9 2000 PV?
    5. Imi ajung 70% diavol si 40-45% rezistenta sageti?


    Va multumesc pentru raspunsuri si pentru alte sugestii!