Posts by Shane

    Acuma 6-7 luni aveai drop dublu?Haha hai ca deja exagerezi rau de tot.Problema cu dropul micsorat este de pe la inceputul lui 2010 nu din 2012.Oricum in 2010 cand farmam la metine de 70 picau cam aceleasi iteme care cad si acum.Adevarata problema a jocului nu este dropul ci botii si hackurile iar hackshieldu actual este slab rau de tot.

    Gresiti daca ziceti ca in 2009 cand a inceput metinu nu erau hackeri sau scammeri.Erau chiar foarte multi doar ca nu erau hackuri asa performante si de multe ori nu-ti prea dadeai seama cine are hack sau nu.Cel mai bun hack de pe atunci credca era wallhack in care intrai in perete si bateai moobi mult mai usor si legat de scammeri chiar cand am inceput sa joc m-am lasat prostit de asa zisul hack de yang si nu numai eu ci si un pr. si nu a fost singura daca cand cineva a incercat sa ma prosteasca cu hack yang.
    In concluzie jocul era mai frumos pt. ca majoritatea erau incepatori si nu erau iteme+9 cum sunt acuma iar daca aveai 75 puteai zice ca esti printre cei mai mari de pe server.


    Majoritatea zicei ca ati pierdut timpu cand ati jucat dar in timpu ala ce puteai face?Jucai cs sau mai stiu eu ce.Ce vreau sa spun este ca e o prostie sa spui dupa ce te lesi de un joc ca vai ca am pierdut timpu degeaba ca nu e chiar asa pt. ca in timpu ala macar sti ca te-ai distrat jucand deci mie nu mi se pare chiar timpi pierdut degeaba>_<.Bani nu ne obliga nimeni sa bagam,bagam bani doar daca vrem sa devenim mai buni

    Eu din cate am observat majoritatea mentalilor sunt plini de aparare sabie cand se bat cu corporali.Daca ai imun si sti sa te feresti de skilluri nu e prea mare lucru sa bati un mental.Dar cum a zis si Craf daca un mental are anti war+4 pe arma si adversarul are putina aparare il face dintr-un rand de skilluri.Acum nu se poate dovedi care e mai bun.Depinde cine e in spatele caracterului



    OFF:Ma scuzati pt dublu post dar cand am dat sa postez texul mi-a aparut o eroare si am crezut ca nu l-a postat si doar dupa ce am dat a doua oara sa-l posteze am vazut ca si prima data l-a postat :dash:

    Eu din cate am observat majoritatea mentalilor sunt plini de aparare sabie cand se bat cu corporali.Daca ai imun si sti sa te feresti de skilluri nu e prea mare lucru sa bati un mental.Dar cum a zis si Craf daca un mental are anti war+4 pe arma si adversarul are putina aparare il face dintr-un rand de skilluri.Acum nu se poate dovedi care e mai bun.Depinde cine e in spatele caracterului

    Am facut niste imbunatatiri caracterului : am atins lvl 61,am facut rost de colier,bratara papuci cu 1k pv toate restul e la fel tot,dga+6 momentan
    EDIT:am dat ribu pt fms+8 cu war+3 ciob media 13 si comp-5