Posts by Only you :X

    Nu stiu, mie mi se pare o chestie total enervanta, cel putin la metine, cand abia rezisti si te dai jos si dai skill si astepti 2 secunde aiurea, mai si mori in unele cazuri.. Sa incerce alta abordare a problemei aleia cu leul... In fine, mersi de raspuns, o duminica frumoasa!

    Daca tot vorbim de probleme de joc, tocmai ce m-am reapucat de vreo 2 saptamani si am observat o problema enervanta, cel putin pentru mine. Cand activez un anumit skill, luam exemplu taisul(fiind sura), in timpul in care il activez daca incerc sa ma urc pe mount(precizez, mount, nu cal), imi apare clasica propozitie in chat " trebuie sa stai pe loc ca sa echipezi obiectul". Acum nu stiu daca sunteti constienti de chestia asta, daca e facuta intentionat sa mai "amortizeze" sa zic asa din avantajele sigiliilor, dar mi se pare o chestie nasoala.. Inainte sa ma las(prin vara cred) nu era problema asta, si la cal si la mount-uri apasam pe vraja si dupa imediat urcam pe cal.. sau de exemplu in timp ce dau intr-un metin de jos, fiind pe atac automat, daca incerc sa ma urc pe mount in timp ce atac metinul nu merge, aparandu-mi acelasi enunt in chat..Trebuie sa opresc atacul, sa mai treaca vreo secunda si abia dupa sa ma pot urca pe mount.. Daca ar fi sa vorbim despre rezistenta la metine, la cele la care am rezista la limita(aproape sa murim), lucrul asta poate fi un mare dezavantaj. Repet, inainte mergea fara nici un fel de probleme.. Astept un raspuns lamuritor daca se poate, multumesc.


    P.S: Am scris aici problema pentru a evita deschiderea unui alt topic... Multumesc!

    Va rog sa imi spuneti cat costa o bratara argint+9 cu urmatoarele bonusuri: Rezistenta la magie 15% , 10% daune abs. de pv, 10% diavoli, 20% orci si 50 max pm. Server: Apollo.

    Cat costa urmatoarele:
    Perla alba
    Perla rosie
    Perla albastra
    Pentagon+9
    Bratara argint+9 full bonusata: 10 diavoli, 10 patrundere, 6 magie, restul neimp.


    Server: APOLLO!!!!