Posts by ckaoss

    Obsidian,asa ca pentru tine,joc de 6 ani,insa am am avut N caractere de lvl 35,42,45,58 in faze de teste,pe care le-am sters.Apoi am avut mental de 78 ( darkh4dow ) cu 3P si un G facut cadou,war aura ( cippokill ) lvl58,sters,war aura fata ( re3ynna ) lvl75,P aura,G1 iures,reestul M7-M8,furata cu mail,war de 55 cu P aura ( 1rauQtupeu ) banat ,war 56 ( marryka ) ,sura arme ( darkjeddy ) lvl 64,G1 tais si armura,M6 Teama,cu mail furat,war aura 78 lvl ( salladyn ) P aura,G1 restu,war aura 77 lvl ( JCbonne ) P aura M8-M9 restu,war aura lvl 92 cu 4P si 1G,sura arme ( reyanna ) lvl 75 cu P tais si armura,saman zmeu ( darkblow ) P la forta,G4 binecuvantare,G1 reflex,M10 conducere,samanca zmeu lvl 36 M7 forta,M6 binecuvantare ... am jucat de placere,nu sa fac repede lvl maxim si dupa aia sa stau map1 vale sau DT.Cam asta e tot,nu e nici o problema cand comentezi in nestiinta de cauza,se trece cu vederea,nu aiveai de unde sa stii pentru ca in loc sa te uiti la prezentari,te-ai apucat repede sa faci ce stii tu mai bine.

    Avand in vedere ca noile schimbari pe metin vor avea schimbari drastice,va urez o viata buna si sa fiti iubiti.Cam aici se termina pentru mine incursiunea in lumea topicurilor forumului Metin2.Ro.Atat cat am fost activ,am avut mai mult critici decat sustineri in posturile mele privind linistea in joc cat si pe forum,asa ca am hotarat sa nu ma mai implic in nimic si sa va las linistiti in bucuria voastra.In acesti 6 ani,am avut si momente bune cat si momente rele,atat tealizari cat si tepe sau dezamagiri insa la fel ca si in viata reala,e timpul sa dau la o parte aceasta perioada,frumoasa pot sa spun,care la inceput etam inconjurat de prieteni care incet-incet au disparut,acum venind si vremea mea sa ma retrag.Cu parere de rau insa cu un nou viitor in fata,va urez multa sanatate si aveti grija se voi,de viata reala si de familie,atat cei maturi cat si cei care urmeaza sa aiba o familie sau care abia isi incep viata reala.
    O seara buna tuturor si nu uitati ca oricat de mult am avansa in varsta,ramanem copii insa niste copii mari.
    O seara buna si fericita iar pentru staff urez multa,multa,multa rabdare,intelepciune si doar ganduri curate si limpezi pentru a putea lua deciziile corecte atat pentru ei cat si pentru ceilalti.
    In speranta ca nu v-am atras prea mult ura,salut in special pe Tanti Bebe si Aldariel care au fost alaturi de noi,insa nu uit nici se restul membrilor a caror munca nu se vede insa doar ei stiu prin ce trec.Avand in vedere ca fara Domnul Half si Grafix,toate aceste implementari nu aveau loc,tin sa le multumesc pentru perioadele ai clipele frumoase prin care m-au facut sa trec deoarece fara ei nu am fi avut nimic.Salut si reatul staffului atat din joc cat si din forum si sper ca vor face treaba buna si pe viitor,pentru a oferi si celor care ne vor urma,aceleasi clipe minunate prin care am trecut eu sau restul playerilor care au fost si care inca mai sunt activi.
    O seara buna si o viata fericita si binecuvantata.

    Drop bun la 30 ai in desert la paianjeni langa lac intre V1 si Temnita maimutelor expert,unde apare si metinul de 40,in V1 la intrare si in oaza.Daca ai si ceva buffer zmeu cu M5-M6 stai V1 la intrare,garantez eu :) daca mai ai si manusa,in juma de ora faci 30 de cioburi.

    Seria western scrisa de Karl May,intitulata winetou,o poveste plina de aventura si faze comice,in care se revede viata indienilor de zi cu zi,ritualurile,stilurile de lupta si vanatore precum si asupririle americanilor si fortarea de a crea rezervatii pentru supravietuire.

    Tanti Bebe are cea mai mare dreptate din toti...odata ce te muti cu doamna ta,deja trebuie sa te gandesti la ce restaurant faceti nunta si cu ce culoare sa zugraviti camera copilului,iti zic din propria experienta.In 2004 in ianuarie m-am mutat impreuna cu jumatatea,am terminat scoala iar in toamna ne-am tras " saibele " :) iar in 2005 deja aveam si companie cand am facut nunta.Asa ca trebuie sa va ganditi bine daca aveti chef de joaca sau de "share " pentru ca e serioasa treaba.Din partea mea multa bafta orice ai face nenea Lill :banana::baby::baby:

    Ma interesraza si pe mine aceeasi problema ca iserul de deasupra mea,am P la tais si armura,M5 teama( in ultimul timp nu am prea mult timp de joc si sunt si V2 acum ),lvl74 ( in curand 75) si m-ar interesa unde pot creste bine ca sa rezist la masterele si itemele care le am.Eu am asa :
    70diavol,50rezistenta sageti,Otel+9 50atac,1500pv si dga +9 full 1000pv, 30atac, 10sageti,iteme +9 ,buff zmeu cu P la forta, G4 binecuvantare, G1 reflex ,M9 conducere,lvl75 iteme aproape full intel ( 43%critica doar pe bufff ).Otravita e +9 PM9 momentan,insa ori schimb pana intra minim35PM ori o vand si cumpar una +9 PM 37-38.
    M-Ar interesa unde pot creste bine ( V3-V4 si ce camera ),unde am drop bun ( V3-V4 si ce camera ) si la ce lvl am drop bun in V3 si V4.Sunt sura arme dupa cum ati vazut din mastere si pana la 65lvl nu am gasit mapa in care sa nu pot tine toti mobii fara sa mor,zic asta ca sa va dati seama ca rezist binisor cat de cat.Astept un raspuns de la voi,in special de la useri care folosesc sura AM.

    In sfarsit Roby are semnatura :hb:
    Cat despre windows :tooth: eu am XP pack2 si singura problema care am avut-o si care o am cand instalez windowsul,e aceea ca trebuie sa instalez si NetFramework si C++2012 X86 in rest merge " ciolan " cu 3-4 conturi in DT sau prin map1/map2 la farming,deci ... :fly:
    :vain: nu schimb windowsul XP meu nici pentru w200 ...
    Eu cu XP :minigun2: -------+++++++ voi cu alt S.O. :angry3: