Posts by lucianvalcea

    Nu e nici o regula sa iti pice neaparat verzi,ai avut tu noroc,eu am pana acum 30 si am folosit si vreo 300 JD,dar mai am timp. Daca imi fac un stoc de 200 pana la sfarsit sunt multumit. La violete mi-am facut stocul de 200 plus 100 cumparate ieftin cu 2,5 kk. Licorile nu le vand,le tin pentru mine. In rest am mai luat scoica,crapi,carte blestem,Weiliao-Zi (sper ca am scris corect),red,blue etc. De la jetoane am luat inel teleportare,oasele degetului si am deja inca doua jetoane cu cel de azi. Saptamana trecuta am luat si premiul zilei LEONIDAS. Trag decat cu un cont,oricum multumim staff-ului,tombola e chiar reusita. Bafta la toata lumea!

    Eu nu stiu cum fac unii zeci de cadouri ca eu daca fac 3 maxim 4 pe zi e record. Bine am servici,cred ca ei sunt elevi,dar totusi! Aseara am reusit sa fac un singur cadou din care am luat yang. De la inceput pana acum am luat bun un bless,un fructul vietii si 5x licori graba. Daca imi pica adauga pana la sfarsit,sa bag 2,3 bonusuri pe ceva as fi super multumit. Oricum evenimentul e ok. Bafta la toata lumea. Revin cu un edit: ma gandesc ca acele cadouri sunt cumparate din item shop,avand sansa mai mare sa pice lucruri bune,ceea ce este corect avand in vedere ca cei de la GF trebuie sa castige si ei ceva de pe urma jocului,serverele trebuie intretinute etc.

    Nu stiu ce sa mai zic,aud cum altii iau din cadou multe add ss etc. Bine eu nu joc n ore pe zi,insa seara mai stau pana tarziu si aseara am farmat sosete cu celelalte 3 caractere,de pe contul mare,pana le-am facut lvl 20 pe toate. Din cadouri numai yang,nu ma plang,mai e pana se termina event-ul,poate pica pana la urma ceva add as bonusa niste papuci pheonix +8. Succes in continuare la toata lumea!



    Avertisment pentru Nerespectarea Regulamentului. Nu se permite limbajul de messenger pe aceasta sectiune, va rog sa faceti un efort si sa scrieti corect. Am rugamintea sa citesti Regulamentul sectiuni .
    *Zalmoxis

    lucianvalcea Cred ca informatiile din acel ghid despre Leonidas sunt luate de la evenimentul (tombola) trecuta, daca intr-un an l-a dat cu x ore nu inseamna ca si anul asta o sa fie exact la fel. Turele trecute au fost si alte diferente, nu iti dadea cate 50 de licori verzi/violet 'la set'ci doar 10, care puteai sa le distribui din item shop una cate una, nu iti dadea fragmente de energie s.a.


    OK,mersi de raspuns,oricum acelasi gand aveam si eu dar am zis totusi sa intreb! Mersi inca odata. :beer:



    Avertisment pentru Off-Topic. Data viitoare te rog frumos sa-i multumesti in privat.
    *Zalmoxis

    Leonidasul de la tombola nu e ca sigiliul Khan/porkie, i se duce timpul oricum chiar daca esti on sau nu pe cont.Nu tine 120 de zile.Numai sigiliul khan/porkie tine 120 de zile.Bye!


    DECI,pe forum la ghid animale de companie scrie asa: '' Poate fi chemat cu sigiliul Leonidas . Are o durata de 120 de zile, disponibil la Tombola (eveniment ocazional). Acesta nu este negociabil, plus ofera: 15% atac și 1500 mai mult PV. '' . Lasand la o parte Khan,Porkie ceea ce imi zici tu intra in conflict cu ce e scris la ghid. Animale de companie Repet,spune clar k doar la tombola se primeste,la tombola l-am primit dar difera timpul si imaginea sigiliului (care seamana cu cea de la Phonix) fata de ce arata in ghid. :dash:

    De la inceputul tombolei ce mi-a picat bun o scoica,30 verzi,50 mov,inel teleport de la jetoane,in rest ca de obicei rosii albastre. Multumit oricum! :thumbsup: Dar sambata dimineata am luat premiul zilei LEONIDAS. :banana: Si spre mirarea mea :dash: ii scade timpul chiar daca nu il folosesc,avea 6 zile si 11 ore, nu 120 de zile cum scrie la ghidul de pe forum cu animalute de companie,iar sigiliul cu care il chem nu seamana cu cel din ghid ci mai degraba cu cel de la Phonix dar nu albastru ci galben! stie cineva ce si cum? Frumoasa tombola oricum. :beer:


    Deci cum ramane pana la urma cu chestiile de la tombola cele cu timp? toate sunt asa? le scade timpu fara sa le folosim? :dash:

    De la inceputul tombolei ce mi-a picat bun o scoica,30 verzi,50 mov,inel teleport de la jetoane,in rest ca de obicei rosii albastre. Multumit oricum! :thumbsup: Dar sambata dimineata am luat premiul zilei LEONIDAS. :banana: Si spre mirarea mea :dash: ii scade timpul chiar daca nu il folosesc,avea 6 zile si 11 ore, nu 120 de zile cum scrie la ghidul de pe forum cu animalute de companie,iar sigiliul cu care il chem nu seamana cu cel din ghid ci mai degraba cu cel de la Phonix dar nu albastru ci galben! stie cineva ce si cum? Frumoasa tombola oricum. :beer: