Posts by Leounicul80

    Azi la ora 11:35 dovleacul Sam mai avea nevoie de 2.000 de lanterne dovleac pe Polaris sau făcut nu zic nimic pina aici totul in regula începe o noua rundă in jurul orei 12:45 si aici vine MAREA SURPRIZA LA DOVLEACUL SAM LA ORA 17:45 din cele 650 si ceva de mii de lanterne dovleac. Sam avea deja 625 de mii strânse si daca imi poate explica si mie cineva cum de a sau putut strânge atât de multe lanterne dovleac sa se termine o runda in doar câteva ore 7-8 ore cand de obicei se făceau cam 100 de mii de lanterne in 12 ore sau si DOVLEACUL Sam a avut azi Bug pe Polaris cu numărul lanternelor Dovleac. Si se pare ca pina la menteneanța nu o sa rezolvați problema cu bugul de la mobi .In rest bafta la drop ! Dar poate un drop ceva mai bun nu monstri .licori sau yang :(

    Da e bine ca acuma voi face doar 100 de lanterne nu sa duc 2100 si sa primesc doar o punga ,va multimim de acest event care a fost schimbat major ,dar schimbat foarte jalnic macar e bine ca sefi monstri din map 2 dau carti insotitor tanar ,in rest bafta la facut lanterne dar cred ca cele 600 si ceva de mii pe care le are de strans acuma dovleacul Sam si le va strange singur eu mai mult de 100 nu mai duc :(

    Salutare as dori sa va întreb dintre cei care ați cumpărat costum de iepure ,daca ați reușit sa adăugati al 3 Bns pentru ca eu cred ca ori am prea mult ghinion ori ca intra foarte,foarte greu imposibil am vrut sa vad daca totuși îmi intra si am băgat in jur de 145kk si nu am prins decât 2 Bns ,pina la urma am zis ca renunt am lăsat deocamdată 2000pv si 6% ap.cu 2 mâini .dar chiar așa de mult ghinion sa am sa nu intre cel deal 3 Bns ? As fi curios daca vouă va intrat al 3 Bns si din câte schimbări.multumesc in rest eventul e frumos nu prea alerg după oua Magice ca nu mai am ce face cu cititele concentrate si cu boabele Zen,ca am terminat de mult cu cititul cărților .Dar vorba lui Dan eventul e mai frumos in item-shop .bafta tuturor la cat mai multe oua Magice

    Salut am revenit ,dropul exista si in mapa noua am luat baghete pina acuma ,dar este un drop foarte ,foarte slab am spart in jur de 150 de metine ,pentru baghete,este mai bun drop la ss ,am luat vreo 7 din acelasi numar de metine,si pentru cei care stiu baghetele se pot negocia ,va multumesc ! :dash:

    UN event frumos ,doar prin introducerea acelor costume de vrajitor,vrajitoare,dar totusi sunt curios daca a luat cineva bagheta in mapa noua ,la metinele de 95,100,105 in ce harta eu am batut in primele 2 zile de event fara exagerare in jurul a 85 de metine ,si dopul a fost 0 la baghete ,magice,in schimb dovleci pica cam 4-5 la metin ,totusi eu unul cu parere de rau cred ca dropul baghetelor este doar in item-shop ,cel putin eu nu am vazut din cele peste 85 metine de lv 95,100,105 batute, si voi continua sa bat doar pentru dropul lor ,inel,mantie,ss,cc etc,de la baghete mi am cam luat gandul azi nu am batut nici unul ,stiti cum e nu prea mai am asa chef cand vad ca dropul baghetelor este de 0,00001 % poate ati fost voi mai norocosi eu sunt lamaurit cu acest event o sa am 0 baghete ,in rest bafta tuturor la asa numitul event sa va pice baghete,cel mai sigur cred ca pica in item -shop cu md :( :lol:

    Da un event pentru mine FOARTE SLAB DROPUL as vrea sa stiu daca din JUCATORI CARE AU MAI BATUT IN MAPA NOUA , IN ULTIMA HARTA DIN DREAPTA au avut drop eu unul cu MANUSA IN 2ore si 40 MINUTE AM LUAT DOAR 10 CUFERE ,IN + AM LUAT BLESURI VREO 5 ,+ ALTE ARME IN REST TOATE CELE BUNE SI POATE PE VIITOR Va fi un drop mai mare ,nu atat de slab cel putin unde am batut eu in a 2 harta din mapa noua :( :lol: