Posts by şăf.
-
-
cine m-a pus sa dau teza la chimie


-
-
stai sa faci chimie organica

-
tocmai am auzit varianta la pian a muzicii din map1 , cu ocazia asta mi-am adus aminte de vremurile bune de acum 2-3 ani din map1, dar si de vremurile in care intram pe forum zilnic si cu drag = ) #20monthsnowarn
sper ca macar spam-ul sa reinvie
-
-
-
cine m-a pus sa dau teza la chimie

-
comebacks are real
-
Taci ca e primavara nu toamna!
da?
-
-
200 pagini de spam in mai mult de 9 luni

-
stilul oprisan
-
e stilul nostru
-
Tu nu ai de numarat niste oua ?

-
acel moment cand iti trece un soarece pe langa mana intr-o pensiune

-
Softness, imi place avatarul
owned
-
a inviat
*spam-ul -
M-am dus maine la o alergare in parc cu bicicleta si vad un om de zapada cu picioare dar fara unghii , vine cangurul si facem box iau si bataie, o pasarica mi-a soptit ca sunt si fete pe banci dar bancile erau sub apa, vine Gheorghe paste oile pe munte, si nu mai stiu, bla bla bla!


-