Cand am inceput si eu sa joc metin2 era prin 2009-2010.Era prin clasa a 6.Stiu cand am intrat prima data,varul meu mi-a zis sa intru pe lupus,si sa aleg regatul rosu..eu l-al ales pe ala galben
.Stiu cand am intrat prima data pe sura,era gen WOW,stiu ca atunci cand am ajuns in centru vroaiam sa p atac pe femeia batrana dar ma temean sa nu ma bata oamenii cei mari(invatatorii)Dupa m-am apucat de un war mental,era incredibil,toate punctele le puneam pe dex
ca na imi trebuie aparare.La lv 40 mi-am luat si eu armatul,si aveam m1 la corp rezistent
.Era frumos,cand mergeam la crescut faceam grupa cu playeri pe care ii vedeam pentru prima data.Stiu ca aveam lv 40 si aveam rib+2 si imi era teama sa-l dau la plus.Pe atunci nu avea nimeni lv 99.Imi aduc aminte cand l-am vazut prima data pe Viruss,fostul nr1,avea lv 94(parca)era incredibil,parca eram la reduceri la moll,era plin de playeri pe langa el,ma gandeam cand o sa ajung eu la acel lv.Sau cand faceau cei mari duel,toti ne strangeam langa ei sa-i vedem,nu se injurau,ca acum.Otelul era foarte scump,ss la fel,nu ca acum,vezi ss la 6kk si otel+5 la 500k.Acum jocu e plin de copii de 12 cu hack,toti cu G,P la lv 35.Rar mai vezi oameni de treaba.
Eu mai intru odata pe luna,mai vb cu un prieten,varmiu a ajuns la 96,dar cand am auzit cati bani o bagat...m-am luat de par
.Ce sa zic,metinul a evoluat foarte mult,pentru unii in bine,pentru altii in rau.De ex pe lupus nu am mai vazut ch1 bussy de foarte mult timp.Dar asta e.Nu avem ce face.....
P.S. Sarbatori fericite tuturor.