Posts by xSoricel

    Salut la toți , cu ce sa încep , bună treabă , au mai adus o idee bomba si anul asta |||| Normal ca uni "jucătorii" de aici sunt foarte fericiți ca se deschide un server nou , nah , când nu ai reusit sa realizezi ceva pe un server vechii , încerci iar de la capăt , este o idee bună ,dar nu practică , de ce sa deschizi in server nou cand bănuiesc ca 80% din playeri de pe Ro asteapta o fuziune , sa poata sa joace si sa farmeze pentru ceva , nu sa vi map1 cu niste cufere , sau mai stiu eu ce si sa astepti 3 zile sa se cumpere , fuziunea mult asteptata sa transformat intr-un server nou ! Genial , poate anu ăsta fuzionam , daca nu , la anul sigur 100% . Succes pe nou server pentru noi " războinici " ! :gamer:

    CompetentuL, hai sa te învăț ceva, poate si pe alti dintre voi !
    Mănușa site + mănușa joc isi anulează dropul intre ele si este acelasi drop cu al celui din joc, ce vezi tu acolo la manusa sus, este mănușa din cufar, dar aceia nu are acelasi efect ca manusa de pe site, ea are 1,5 sansă de drop, este sansa, ca pe cercei care poti avea 20% sansa, mănușa normală dă efectiv dublu drop, sper ca ai inteles !!
    Spor la drop :D:thumbup:

    Da, ok vin cu o dovada, daca se poate numii asa, dar mai intai sa comentez "critica voastra" :)) Daa vorbesc foarte serios, daca tu faci 3 seturi in 4 ore chiar nu este vina mea amice, daca mie imi pica la o mapa intre 5-6-7 carduri ...ia fa o socoteala...cate mape ai nevoie ? Vad ca la minute ai prins perfect !! Ok, voi chiar spuneti la extrema ...niste cuvinte pe care nici voi nu le credeti :dash::dash:


    Nu postez pe ytb ca sa pot venii cu video, dar uite 2 poze...si poate o sa intelegi cum se fac cardurile :))


    http://imgur.com/a/nbGy0


    http://imgur.com/a/0XFUG


    Toate cele bune ... :beer:

    Prea multe plângeri pentru un drop, nu critic nimica din ce spuneți voi, dar nu este chiar așa, aveti dreptate in legatura cu "unul care famează nu poate castiga la fel cât unul care donează" am luat si eu de pe site 5 cutii, adică 25 seturi si dupa am zis să le si farmez, pot să spun ca in 6 ore am scos 31 seturi, nu este un numar asa de mare si nu se compara cu acele 2 minute de stat pe site si cumpărându-le, dar nu este chiar cum ziceți voi "am stat 3 ore si am facut 3 seturi" trebuie doar sa ai niste cunostinte mai aprofundate in legatura cu anumite zone de drop . Concluzie ... poti farma liniștit la carduri daca nu vrei sa fi in top si doar sa îţi omori timpul, sau poti baga 10k md-uri si sa ajungi pe primul loc :thumbup: ! Spor la event si la cat mai multe cufere aurii !! :thumbsup:

    Deja devine enervantă treaba, am intrat azi pe joc, m-am dus la temniță maimutelor, doar pentru a creste un cont o bila, deci in interval de o ora si 15-20 minute ma scos de 13 ori, deja ma obișnuisem sa apas pe client sa deschid, m-am gândit sa intru pe forum sa vad daca mai are cineva problema asta, si uite ca nu sunt singurul.
    Sper sa o rezolvați cat de curand !