Posts by V3N0Mxxx

    Eventul este foarte frumos,nu trebuie sa se imbogateasca toti de pe urma acestui eveniment. Cei care vreti cufere Cupidon,sigur nu ati bonusat ceva de Craciun :rofl2::rofl2: . Un singur lucru nu-mi place,de ce doar o runda la OX pentru level 30-50 si restul 50+? Inteleg ca nu trebuie sa vina toti cu conturi de level 1 sa se imbogateasca,dar totusi 50+ mi se pare mult,ar fi fost mai potrivit 40+,parerea mea. In rest nu am ce reprosa,va fi un eveniment reusit. Succes la toti. :love:

    Am cautat pe forum anumite topic-uri despre mount-uri si am gasit,dar nu ceea ce cautam. Ieri la un metin mi-a cazut mount Dragon pe caracterul : xXxV3N0MxXx Sura bm level 35. Am auzit ca la inceput dureaza 7 zile,iar eu il pot evolua pentru a putea bate de pe el(in cazul in care am armat). Intrebarea mea este dupa ce-l fac armat ii mai pot prelungi durata tot cu acelasi pergament? Pot face asta mereu fara sa existe vreo limita de pergamente? Astept un raspuns cat mai amanuntit. Multumesc.

    Numele obiectului: Cercei de abanosi
    Serverul: Apollo
    Nivelul respectivului obiect: 33
    Plus cât este +9
    Cat costa abanosi+9 20 drop?

    LvL 15-20 : Maimute ultima camera
    LvL 35 : La Lord ( nu trebuie sa bateti in camera mare , toate maimutele din templu au categoria 3-4 deci nu aveti nevoie de itm foarte bune ) . Orci negrii , in templu la esoterici.
    LvL 45-55 : La Lord ( camera mare de preferat ) / V1 (oriunde in v1, toate mapele sunt pline iar mobii au un respawn bun)
    LvL 61: Sd2/Sd3 , pe langa dt
    LvL 70+ : Sd2/Sd3 , padure
    Lv 75+: V3(golemi),V4

    Imi place eventul de craciun,chiar ii foarte reusit.


    OFF: Unde pot bate cu un sura bm lvl 35,m3 flacara m2 protectie. 7,6K Pv.
    *Avertisment pentru posthunt.Elyome

    Quote

    LvL 35 : La Lord ( nu trebuie sa bateti in camera mare , toate maimutele din templu au categoria 3-4 deci nu aveti nevoie de itm foarte bune ) . Orci negrii , in templu la esoterici.

    Quote

    La lvl 35 as dropa prin temnita de langa intrare v1 sau cel mai bine in templu camera 3,4,5...SUCCES

    ON:Din cate vad a fost destul de ok eventul. Eu nu am apucat sa intru din pacate,dar ma voi revansa la urmatorul. Succes tuturor.
    OFF: Manusa talharului se negociaza?Daca da,cat costa una pe Apollo?

    Numele obiectului : FMS
    Serverul: Apollo
    Nivelul respectivului obiect : 30
    Plus cât este: +0...+4
    Salut,cat costa un fms+0 pm 40+ ? Fara pietre.

    Numele obiectului :Manusa talharului
    Serverul: Apollo
    Nivelul respectivului obiect : -
    Plus cât este -


    Buna,cat costa manusa talharului in yang?

    Numele obiectului FMS
    Serverul Apollo
    Nivelul respectivului obiect 30
    Plus cât este +9
    Sa aiba mobi si fatala +3. Pm nu ma intereseaza. Sa fie praf.

    Cum va fi dropul la cuferele clar de luna? Va fi ceva asemanator cu cel al sosetelor? Si cat timp va dura? De la cat la cat? Multumesc.
    *Avertisment pentru Posthunt.Elyome
    Un search nu strica:

    26.12.2014 18:00 – Cutii clar de luna (4 ore)
    28.12.2014 10:00 – Cutii Hexagonale (6 ore)
    31.12.2014 00:00 – 25% bonus EXP (level individual) (timp de activare 24 ore, durata 8 ore)
    06.01.2015 18:00 – Cutii Clar de luna (4 ore)

    Salut tuturor. Imi spuneti va rog pe serverul Apollo,cat costa un fms+0 pm 35+ fara pietre si un fms+9 mobi fatala +3 si pm praf. Va multumesc mult.