Posts by biborelu

    Sincer am intrat ieri pe joc sa vad cum e evenimentul si m.am gandit mai bine farmez pentru iteme up+ decat sa fac suflete :))) le vand si fac bani incercati si voi , sau mai bine @HalfOp dezactiveaza eventul ca oricum e degeaba :))

    imi place ce spui acolo si sa sti ca si eu joc din 2009 si am observat asta de vreo 2 ani dar m.am gandit ca se va schimba ceva dar nimic si spun cu mana pe inima imi place jocul dar a inceput sa imi fie scarba sa il mai joc nu mai am o satisfactie nimic inainte farmam erau evenimente faine de drag jucai stateam cu orele , noptii pierdute , in fine acum nu mai intra un player nou care sa nu stie nimic de joc de ce pai cand intra si vede ca spargi o piatra metin si iti da doar licoare ca nu ai manusa site cum sa mai joace omul ala daca e nou :dash::dash: Si Inca ceva din cate observ eu STAFFUL nostru drag nici macar nu ne ia in seama sunt exact ca incompetentii aia din fruntea parlamentului se folosesc de prosti ca sa stea in functiie degeaba ne zbatem noi sa indreptam ceva , NE LUPTAM CU MORILE DE VANT . Mult succes , cu parere de rau si cu dezamagire profunda parasesc acest joc dupa numai 10 ani de munca si noptii nedormite si o sa ma reapuc de el cand o sa vad o schimbare , mult succes celor care sunt veteranii pe metin2 RO. SI Domnului Halfop ii pot multumii ca de cand este in functie sa ales praful de acest minunat joc, datorita lui nu mai exista OX Si multe alte evenimente frumoase Bravo baiete esti tare o sa distrugi o comunitate de pe urma carora esti platit nu iti bate joc de cal ca nu mai ai cu ce sa tragi caruta si daca nu mai ai cu ce sa tragi caruta nu mai faci bani , hranestel ai grija de el nu il considera sclav are suflet si cu vorba asta am incheita !

    Parerea mea este ca noi cei care jucam din 2009 2010 nu contam , asa mult pentru ei conteaza doar cei ce joaca acum pe serverele noi si baga md.. de parca noi n.am baga sa ne plusam itm pentru ca nu avem un eveniment cum au si ei pe ficare zi un eveniment micut sau pe fiecare weekend ca pe vremurile frumoase :stick::stick::puke::sniper:

    M.am gandit acum de ce e mai interesant server Romania si Rubinum, au evenimente non stop , de aia si joaca multii acolo dar nu toti ne permitem sa investim intr.un nou cont la chestia asta sa gandit cineva , vrem si noi evenimente pe serverele noastre lunare chiar daca nu sunt ca alea sa fie acar 1 cl pe luna ploaie de metine , bosii pescuit 4 h ... mingi fotbal , cum erau odata , vreti playeri sa joace dar atragetii cu ceva , Pacat de metin2 a fost frumos candva , acum e pay to win :stick::stick::stick:

    Nu cred ca nea inchis gura si sti de ce pentru ca asta sunt eventuri aditionale nu eventuri internationale cum e cel cu carduri okey "bataia de joc " deci eu spun pentru a 5 oara este un event de toata jena sa se stearga la fundulet cu el gameforge ! succes metin2 eu zic sa incercati sa mai aduceti playeri noi pe joc nu sa ii pierdeti

    Acest event a fost stricat exact ca ala de paste nu mai pica multe carduri ,nu mai sunt multe metine ou , voi inloc sa faceti jocul mai atractiv decat privatele il faceti mai naspa ar trebui sa mariti macar dropul la cardui nu la maxim ca anul trecut dar macar pe jumate anului trecut!

    Parerea mea eventul okey e pamant de flori , deoarece anul trecut piata a crescut erau multi bani acum o sa fie mai slaba ca anul trecut ,cred ca dropul trebuie macar marit la la jumate fata de cum e acum macar in o ora sa faci 5 seturi eu zic ca e ok nu? Dar acum o sa vina Halfop si o sa zica ca noi nu ne multumim cu nimic ,dar ia si joaca tu domnule half in locul nostru ca noi asteptam mult eventul asta dar l-ati stricat si p'asta , Nu o sa tineti playeri asa nici la pastele cailor!

    As vrea si eu sa stiu cand incepe eventul de craciun ca anul trecut a inceput pe 26.11.2015 , acum nu au anuntat nimic dar au anuntat ca au implementat costume si pet.uri , cand va incepe eventul ?