Pro ideea e foarte buna , dar să fie folosit nu ca buff , exact ca petul sa apară in inventar sa poată fii mutat si in depozit că fiind buff se activeaza pe toate caracterele si nu e ok.
Posts by NewBubu
-
-
Pro e foarte aiurea eu iau permis pradă de exemplu si daca imi vin 3 de 7 zile trebuie sa le folosesc doar pe caracteru ala , urat !
-
A fost un dezastru sa fac beduini la cal aseara =)) .... bine ca a mers din prima
-
Buna seara e plin desertu de hack-eri , cumpar degeaba petu de aduna ... nimic nu se face .
Il las noaptea sa bată si dimineata dropeaza 0 ...
Putina implicare ca bagam bani ca prosti.
-
Buna seara/ziua , vin cu urmatoarea propunere , cum si inelele din beta sunt negociabile si mantiile curajului , as propune si manusile talharului să fie la fel deoarcere ar ajuta si pe cei care nu investesc in itemshop .
Multumesc!
-
Buna ziua fac acest topic pentru a impartasi impresi despre evenimentul ce urmeaza .
-
in 4 ore fac cam 800 fanioane lv 35 manusa site , la salbatici @
-
Incepe azi la 00:00 ?
-
Nu a fost asa rau, am bonusat 2 iteme full .
-
Deci, dropul din CADOURI e cancer curat. 80 de cadouri am deschis de sambata pana acum, nu exagerez cu nimic, deci cu absolut nimic, ca 70 au fost cu yang.
Nu te contrazic de 10 zile doar un schimba mi-a dat.
-
Da sigur ca merge , de la lv 1 am eu . si timpu scade doar cand il calaresti
-
Eu cel putin fac 2 set la ora la bo/eso cu manusa site. pica destul de repede