Posts by ImOnHoliday

    Ma bucur ca au revenit in item shop pachetele cu yang pentru ca sunt destui jucatori care cumpara cu MD uri si uite asa facem profit la GF si traim si noi restul pe langa ei...bvo. Piata este cazuta datorita JUCATORILOR care tin de pret cu lunile in loc sa lase la pret sa le vanda si in felul asta se circula yangul.Pai daca ei tin de pretul ala astronomic NU o sa ajungem nicaieri,nici cel ce vinde dar nici cel ce cumpara.

    Toti aveti o problema cu profitul facut de GF, dar nu inteleg de ce. Platiti voi cumva acele servere? Platiti voi dezvoltarea jocului? Daca nu faceau profit, nu mai aveai tu pe ce forum sa scrii, deci zi mersi.

    Dupa cum probabil ati vazut ca a anuntat Halfop, pachetele cu yang au revenit in itemshop.
    Cel putin pe Polaris, piata este la pamant, nu mai este atat de mult yang pe server, iar preturile au ramas in mare, ridicate.


    Revenirea pachetelor cu yang mi se pare un lucru foarte bun.

    Nu inteleg de ce va plangeti. Mi se pare foarte normal ca jocul sa evolueze, si in asta constand si evolutia pietei.


    Este si normal ca inainte fms-urile si otele erau mai rare. Se dropeaza altele noi in fiecare zi, sunt din ce in mai multe pe server..este normal ca pretul lor sa scada, avand in vedere ca sunt foarte multe, chiar si nefolosite.


    Otelul nu mai este o mandrie asa mare, sunt alte armuri de varf: pose, beta. Este si normal sa scada pretul.


    Inainte era mandria cu otelul. Acum cati dintre voi aveti beta +9 full bonus, pietrata +4? Asa ma gandeam si eu. Asta-i acum mandria. Se numeste evolutie.


    Si spuneti ca totul se invarte in jurul MD-urilor, mi se pare si normal. Asa supravietuieste jocul. Si sa fim seriosi, nu e ca si cum nu ar exista vouchere. Cine nu vrea, nu baga bani.


    Si apropo, va vaitati de parca ar fi singurul joc de genul. Aici macar se fac si event-uri din care pot castiga si jucatorii care nu baga bani. Pe altele, de exemplu LoL, totul consta in bani. Chiar si event-urile.


    Acest joc inca este unul bun, care, zic eu, o sa mai supravietuiasca ceva vreme.