Posts by k0nnix

    Ok, protestele din strada se muta in mediul online. In primul rand, cred ca ar trebui sa stie tot omul ca atunci cand platesti pentru un serviciu nu se numeste donatie. Cand platesti abonamentul pentru telefon, sala, etc nu faci o donatie, ci realizezi o plata pentru a beneficia de un lucru, fie el fizic sau nu( MD-urile). Refuz sa cred ca exista oameni care doneaza bani pentru aceasta companie fara a primi ceva in schimb. Folosire termenului "donatie" induce in eroare cititorul, din textul tau rezultand ca jucatorul de rand doneaza banii lui unei companii care nici macar nu il ia in seama, cum e vorba aia " Si f* si cu banii luati".

    In al doilea rand, consider ca orice opinie argumentata trebuie luata in considerare, si da, este trist ca pe langa hartile deja aglomerate se mai reduce si numarul de CH-uri, probabil cineva considera ca nu este rentabil dpdv financiar sa plateasca pentru atatea servere avand in vedere explozia de preturi din domeniul energiei pentru a tine in viata un joc neschimbat de la lansarea din 2004 ( Oopsie Daisy). Totodata, nu inteleg de ce consideri tu ca totul se rezuma la spatiul Carpato-Danubiano-Pontic si ca galagia surda a unui individ intr-un colt de forum poate schimba ceva prin luarea amsurii de a elimina "donatiile". Chiar sunt curios cat la suta din venitul companiei provine din acest joc si cat la suta din acel venit este realizat de romani(asta dand la o parte donatiile ). Eu joc metin din anul 2010 iar cu banii investiti in joc pana acum mi-as lua maxim o shaorma cu de toate si o sticla de suc.

    Unde pica coiful de lycan de 21? Pe wiki scrie ca doar in v2, dar stiu ca am dropat si in map2, insa nu mai stiu la ce monstru.