Posts by xRazv1x

    Salutare comunitate . Am si eu o intrebare legata de un farmer lvl 35. As dori sa fac unul pentru cl-uri si diferite evente. Acuma nu stiu exact as face mental pentru ca zic ca o sa rezist mai bine pe el. Am mistret fms cu media peste 45 as putea sa schimb pe un rib. Contul mai mult as vrea sa il tin pentru drop de cioburi la lord la maimute expert.Pentru farmat de lvl mai mare am un sura arme de 75 pe care trebuie sa il mai echipez unpic...Multumesc.

    sica m-am uitat acolo . Ala a fost primu lucru dar am inteles ca difera bonusurile de la inceput adica pe mine ma intereseaza sa iti dea pv mai mult si cat ar trebuii sa iti dea de la nivel 1 ca sa fie bun si apropo eu cred ca buna de pvm ar fi maimuta pt ca are skillu ala de yang drop dublu si ii pui si berseket e buna pvm. Dar eu vreau sa raman lvl 75 pe sura nimic mai mult. Si de aia va intrebam cat pv sa imi dea maimuta la inceput ca sa fie buna...

    Salutare comunitate, in ultimele zile tot vad deschise discutii despre a deschide un servar nou, fuziunea daca se intampla pleaca playerii. Eu stiti ce cred ca cei care se vaita sunt acei jucatori care au jucat pe official dupa sau enervat sau dau pe privat iar dupa ce zic ei ca ar merge un ro.Da ei jucand servarele alea de metine care in loc de arma ai ciocan in mana si armura fiind salopeta de tractorist si drop la fiecare mob , vin pe ro si zic ba frate au stricat astia dropu ba frate e nasol numai e ca inainte. Daca jucai ro de la inceput pana la sfarsit nu ti se pareau asa de multe schimbari da evident tu lasi officialu si te duci sa dai cu ciocanu in cauciucuri si vii pe ro si zici baaa ce schimbat numai e ca inainte.Eu va zic ca m am lasat de ro si nu am jucat nici un privat si m am reapucat si tin sa va zic ca farmez foarte bine cu un sura arme de lvl 30 daca stii sa te adaptezi jocului si desigur o vei face daca chiar ti ar placea. AM LUAT-o de la zero cu totu si se poate sa faci si iteme bonusate decente daca chiar ti-ar placea intradevar un official. Daca nu te duci sa dai cu ciocanu in cauciucuri pe private.
    Si punctu doi eu cand jucam ro era plin de hackeri acuma sunt nu ca uimit sunt uluit de fapte ca numai vad hackeri sau acei boti care iti f... tot farmu. Va multumesc. Si respect noului staff inainte daca nu a-ti jucat cred ca nu stiti ce staff era . Acum chiar ai foarte mult ajutor din partea noului staff daca chiar intampini probleme.
    Va salut cu respect :love: