Posts by Craverx

    Oare de ce plateste compania GF pe cei de la Bitdefender ca-sa vina tot meseriasul sa imi zica mie ca este greu de verificat niste Playeri care au hack ? Oare nu pentru aia a fost bagat GameGuard sa isi faca datoria nu au asteptari toata ziua sa le trimita X si Y Tikete da ce suntem noi Antivirusi Umani sa ne deie atunci " ma tata " din bani ce se dau la Bitdefender o cota parte pentru fiekare tiket cu informatie corecta minim 10MD sa nu zic mai mult ca saracesc SARACI astea de la GF :rofl2: noi sa d-am informati si ori ce sa inbunatatim Jocul Gratis si pe ei ai doare la Patina daca ar putea si pe Evente ne-ar cere bani , poate sa zica cine ce vrea parerea mea ramane aceiasi atata timp cat GM-i mai au conturi active in joc Metinul inca merge ca Frumoasa Noastra Tara Romania " Pe Nepotisme " daca merge in Primari in Guverne si Compani de ce sa nu mearga si in un Amarat de Joc si cu asta v-am Salutat . " Lasa-ma ca merge asa ne-am Obisnuit cu ea " :thumbsup::thumbup:

    mare dreptate tot respectul pt ce ai scris aici

    Kraze dispari de aici ai inceput sa iti dai aere de boarfa ''ptiu''


    Astept warn




    GYLDA//Avertisment pentru nerespectarea regulamentului.
    Te rog sa iti controlezi limbajul afisat pe forum.Daca ai ceva de impartit te rog sa o faci in pm.

    Strategia baga Md si farmeaza 20 din 24...Atac automat... Sugerez ca toti sa va amintiti ce rasplata aveam la evenimentele din anii anteriori.Daca nu a-ti jucat in perioada respectiva puteti consulta wiki. Dropul din cuferele astea putea fi de vis acum 3-4 ani.Chiar si anul trecut. Ce nu-mi place este modul greu de a fi obtinute. Creeaza frustrare, nervi...Cam tot ce inseamna opusul unui eveniment. Dar... banii nu aduc fericirea...daca doar ne-am distra la acest eveniment si sa ne multim doar cu ce ni se ofera ar fi foarte bine.Nu ii credeti pe cei care spun ca fac sute cufere aur deoarece asa unii oameni, se bucura de raul altora.
    Farmati cam cum ati farma intr-o zi linstita si jucati de placere.|Tot ce castigati la acest eveniment este in plus... E mai bine sa ganditi asa.Bucurati-va de costumele oferite, mountul ala care va da foarte bine...chiar daca il luati din IS...E ca un mistret moca zic.Cu un voucher de 50 md ti-ai luat un mount super.In rest ...mai sunt 10 zil;e de event plus ca urmeaza altul la fel de o luna si...

    ce event va urma?

    Dar nu a luat-o de la sura am asta incerc sa spun...a luat-o de la TOATA LUMEA. Si ninja arc se bazeaza pe patrundere si altii.


    Ce ma uimeste insa este ca toata lumea s-a trezit ACUM cu 2 zile inainte de implementare sa fie nemultumita. Da unde ati fost fratilor 2 luni cat a durat beta si s-a cerut feedback-ul jucatorilor si a pus Half pe forum topic ca sa mearga lumea sa testeze, etc? Acum e prea tarziu si degeaba spuneti, trebuia sa faceti asta de acum saptamani de zile si POATE unele chestii nu se implementau asa daca erau destui care sa o spuna si sa argumenteze.


    Si ninja transformat la bossi de level mare face fix nimic pentru ca e implementata rezistenta sageti la ei si dai putin.

    Domnu asta ''Rapier'' am zis pe beta ca nu mi se pare normal sa imi scada dmg incerc sa ma fac zeu 5ani reusesc si acum astia ma fac muritor? ca balanseaza ei.......

    E o mare PROSTIE aia e o mare PROSTIE ce ai zis tu ca poti farma linistit si ca nu mai mori dintr-un skill daca era asa jucam minecraft de la inceput MIE NU MI SE PARE NORMAL CARE AM INVESTIT ATAT SA FIU PVP ''SA VA DAU UNA SA CADETI' CA ACUM SA ''MA BAZEZ PE BREASLA'' in caz ca nu ati citit jocu e un mmorpg ''agresiv'' nu e joc cu poney, e vorba de supravietuire, ce nu poti sa rezisti la un skill in v4/padure etc? fa un farmer de map2 DA NU IMI BAGI MIE IDIOTENI PE GAT sa chem breazla sa te omor eu care sunt full pvp si m-am chinuit atat sa ma fac full pvp...
    Putin nervos va spun ca update asta putea fi mult mai bun daca nu ii manca undeva sa faca niste schimbari inutile.
    Eu nu am chef sa ma bazez pe breazla cand am stralucitoare si am farmat atat sa le am, si eu la randu meu mi-am luat-o de la alti ce imi spui tu acum e ca acum abia o sa dau 12k? cand pana acum dadeam 30 [dau un exemplu] pentru ca asa vreti voi sa farmati linistiti....doamne.........

    Tin sa te anunt faptul ca si eu am pescuit cu 5 conturi in acelasi timp. Nu am prins prea mult timp eventul, inca cat l-am prins, am facut cate ceva. Vis a vis de ceea ce a dobandit al nostru coleg la eveniment, eu personal il cred :) fara orice hack, poti sa pescuiesti lejer cu 5 conturi. e mai nasol cand trage pe toate, dar te descurci destul de bine si la 2 din conturi prinzi cu siguranta. Am prins 2 zile de eveniment si am facut jumatate la ce a enumerat el. Tin sa te anunt faptul ca mineresc tot cu 5 conturi si ai fi surprins cate minereuri pot face intr-o zi intreaga :) spor la joaca.
    P.S: si in plus, daca pescuiai pe mai multe conturi, faci acelasi numar de cufere la sfarsit, sau aproximativ egal. deci tu daca ai pescuit pe 1 si ai facut 900 de cufere pentru puzzle, eu cum pescuiam pe 5, am facut intr-o zi 5 conturi cu 900 cufere, nu numai 1, ca sa-ti faci o parere. Ideea e ca daca faceai de pe mai multe, aveai mai multe sanse de castig. gen pe 1 singur cont, poate nu prinzi mereu, dar din 5, mereu prinzi pe cate 1 cont. sper ca ai prins ceea ce am vrut sa zic.

    in sf cineva gandeste pe forumul asta !!!

    Nu era vorba de invidie, era vorba de ce spunea si altcineva mai sus... Nu poti avea deschise "n" ferestre si sa pescuiesti in toate eficient pentru ca se va intampla sa iti traga simultan in mai multe ferestre si nu vei putea calcula numarul de secunde, sa comuti intre ele ca sa tragi la timp in toate si sa si prinzi ceva. Teoretic da poti sta cu 10 ferestre deschise dar de pescuit efectiv nu prea ai cum in mai mult de 3 la un moment dat. Daca cineva pescuieste (si prinde si peste nu doar se face ca sta cu batul in apa) de pe mai mult de 3 conturi odata nu cred ca o poate face fara a folosi mijloace nepermise de Regulament.

    daca tu ai pentium 4 te inteleg, eu iti spun ca am pescuit in jur de 8ore pe zi cu pauze pe 5 conturi odata fara nici un hack [nu am primit nici ban cum au primit alti]


    Rezultatul a fost ; 45 de add, 39 de schimba, esarfa de 16, esarfa de 13, esarfa de 19, 27de manualul fierarului si mai am 90de cufere de vanzare si 7manuale