Posts by Ulrqiourra

    Am șters din greșeala mailu gameforge autentificator din coșul de gunoi fara așa îmi dau seama și acuma am nevoie pentru a mă conecta am făcut în decurs de 3 zile tikete cu problema respectivă ceia ce cer dezactivarea gameforge autentificator sau sa mi se trimeata codul de autentificare am dat nenumărate informații legate de cont ,vin după o revenire de 2 ani de pauză de joc ...când aveam aplicația gameforge erea cu cod care se regenera acuma este cu scanează cod qare doresc ajutor ticket făcut azi caracter nume CapiatuYTB war 61 Tara Românească mulțumesc

    Am analizat toate comentarile voastre si caracterele in parte da daca stai sa te gandesti fie- care caracter e bun in felu lui nu conteaza neaparat lev sau itm daca joci foarte mult pe un caracter inveti toate miscarile si bugurile in duel..@

    Buna seara imi cer mii de scuze ca postez aici,genu acesta de lucruri.Greseala gramaticala am gasito la Cercetarile biologului 1 sub paragraful alte informati este scris Licreaza cate 1 dinte pe zi..!
    Multumesc si multa atentie pe viitor :)) sunt cu ochi pe voi wiki :thumbup: