Posts by TheCrazY

    Nu stiu la ce s-au gandit.. sau cum s-au gandit.. cei de la gf ca va fi acest server..dar..ESTE CEL MAI MARE FAIL.. pe langa Noel asta e un... nici nu pot sa scriu acel cuvant aici. :)
    1.Nu poti muta contul, mai ales cei care au bagat o gramada de bani pentru ca pe server nu puteai sa faci NIMIC fara bani bagati.
    2.Pe server nu am avut nici un eveniment mai special de ex:jigsaw.. cum a fost pe Noel.. sa dea o sansa si playerilor care nu baga bani sa-si faca si ei un item cu pv.. dar NIMIC.
    3.Cum a fost pe Noel putea sa se zica "faceti atatea puncte/kill-uri" si poti transfera contul cum a fost pe noel cu misiunile si level-ul.
    4.La "batalia regatelor" la fel.. eu nu puteam sa fac ABSOLUT nimic acolo.. toti ma bateau.. si pentru ce, sa cheltui 10kk si sa nu fac puncte pentru ca nu pot sa omor pe nimeni?.
    5."Sisteme de detectat" aia cred ca a fost o minciuna MARE doar sa te sperie sa nu abuzezi.. pot sa spun personal ca l-am vazut cu ochii mei pe
    "DOGGYSTYLE" cum abuza.. chiar si nomercy l-a mentionat mai sus.
    Ce pot sa spun chiar am incercat sa joc.. dar nu s-a putut.. eram eu si donatorii pe server :))
    Sunt mai multe de zis... dar nu-mi vin acum in cap. Ideea server-ului nu a fost rea "server pvp" sincer cand am vazut prima oara postul.. chiar eram "hyped" dar.. NU A FOST LA ASTEPARILE MELE.. si nu doar ale mele.. de ce oare este gol server-ul? Este vina playerilor ca nu se joaca sau este vina celor de la gf ca nu se joaca? :)

    Cred ca a venit vremea sa-mi spun si eu parerea, cum ati spus foarte multi dintre voi pe server nu faci nimic daca nu bagi bani multi.. eu am lvl 45 fara nici un leu bagat.. am 120 de kill-uri.. dar serverul este gol.. nu am cu cine sa ma bat si majoritatea playerilor care au ramas.. sunt toti full cu aparari semi mult pv.. si nu le pot face nimic.. si sa zic ca mai sunt si cativa playeri ca mine..care nu au nimic pe ei.. si ma bat cu ei pana se consuma licorile si tot nu ne omoram.. pentru ca nu avem dmg..pe sv nu am avut si nici nu cred ca o sa avem un eveniment special cum a fost pe noel cu "jigsaw" si alte chestii.. pe mine personal ma intereseaza mai mult sa vad ce chestii poti cumpara cu "moneda tigru" care din cate am auzit shop-ul pentru ea se va adauga maine.. ca asa eu oricum n-am sanse la top 1% sau nici top 10% cred.. sau nu mai zic de 1/2/3. Ce primeste top 50%? 3 cutii cu pui 2 cufere cu alchimie si nu mai stiu ce..sincer acest server nu a fost la ce m-am astept.. am fost foarte "hyped" cand am vazut ca se deschide server nou temporar.. si m-am gandit ca o sa fie ceva in gen "noel". Dar a fost dezamagitor..dar acum sa vedem, a trecut a doar o saptamana si ceva.. poate o sa ne bage si noua niste evenimente mai speciale.

    Am intrebat pe IRC acum 3 zile un SGM cum e treaba cu misiunile si mi-a spus ca toate de pe tasta 'N' se pun :) si am zis.. hai ca refuz misiunile care ma enerveaza ca oricum sigur fac 80 de misiuni pana la lvl 75 cu sarcinile etc... si astazi ma uit in top si am doar 46 de misiuni la lvl 44.. pfoaii... in concluzie trebuie sa fac alt caracter. Îi multumesc SGM-ului pentru raspunsul mirific pe care mi l-a oferit.